Nová opatření se týkají následujících závodů World Tour: Okolo Flander, Okolo Baskicka, Paříž – Roubaix, Amstel Gold Race, Valonský šíp, Lutych – Bastogne – Lutych, Okolo Romandie, Eschborn – Frankfurt a Giro d´Italia. Celkem již bylo oznámeno zrušení nebo odložení 17 závodů kalendáře WT.
Všechny tyto závody byly v programu Eurosportu.
Z dalších závodů, které měl Eurosport vysílat již byly zrušeny např. Okolo Sicílie, GP Miguela Induraina, Scheldeprijs, Okolo Turecka, Brabantský šíp, Tro Bro Léon, Okolo Alp, Okolo Yorkshiru a Okolo Maďarska, kde se mělo jet od 13. května.
Zprávy
Světový tenis a cyklistika na Eurosportu
13/05/2021 AT 07:25
Odložený je i start Gira d´Italia plánovaný na 9. května. V reakci na rozšíření koronaviru vyhlásila maďarská vláda stav ohrožení zakazující organizaci hromadných událostí. Pořadatel italské Grand Tour RCS Sport v reakci na tuto situaci oznámil, že datum startu je odloženo (start závodu byl plánován v Maďarsku), nové datum nebude oznámeno dříve než 3. dubna. Všechny strany jsou rozhodnuty spolupracovat a umožnit pozdější start Gira d'Italia v Maďarsku.
Posledním závodem na evropském kontinentu byla o jednu etapu zkrácená „jízda za sluncem“ Paříž – Nice, skončilo se v sobotu 14. března.
Zprávy
Eurosport prodlužuje předplatné Eurosport Playeru
16/03/2020 AT 19:22
Zprávy
Adam Ondra po vítězství v Chamonix favoritem MS ve sportovním lezení
11/08/2019 AT 15:42