Současný mistr světa ve skoku do dálky Greg Rutherford se kvůli zranění nezúčastní MS v atletice v Londýně. Fanoušci ovšem o jednoho z neúspěšnějších britských atletů nepřijdou, od 4. srpna ho uvidí na Eurosportu v nové roli.
Greg Rutherford doplní hlavního atletického experta Eurosportu a svého krajana Jonathana Edwardse. Ze světového šampionátu, který začíná slavnostním zahájením na Olympijském stadionu v pátek 4. srpna, nabídne odborné analýzy a jedinečné pohledy na konci každého sportovního dne divákům po celé Evropě.
Greg Rutherford: „Pro sportovce neexistuje nic, co by mu nahradilo vzrušení z největších světových soutěží jako je mistrovství světa, nicméně, mít příležitost nabídnout vlastní analýzy a zkušenosti milionům atletických fanoušků, kteří sledují Eurosport, je hned druhá nejlepší věc.“
Zprávy
Světový tenis a cyklistika na Eurosportu
13/05/2021 AT 07:25
„Na mistrovství světa budou během deseti dnů soutěžit neuvěřitelní sportovci a diváky Eurosportu čekají krásné sportovní zážitky. Tento šampionát je první velkou atletickou událostí nového olympijského cyklu, který směřuje k Tokiu 2020. Jsem si naprosto jistý, že se objeví nové atletické hvězdy, jejichž jména bude znát celý svět.“
Greg Rutherford je jedním z nejúspěšnějších britských atletů v historii. V roce 2012 vybojoval zlatou medaili na olympijských hrách v Londýně, loni v srpnu přidal další olympijskou medaili – bronzovou v Riu de Janeiru. Greg Rutherford je také mistrem světa z Pekingu 2015 a dvojnásobným mistrem Evropy.
Mistrovství světa v atletice IAAF 2017 se koná 4.–13. srpna. Eurosport představí z MS na 70 hodin živého vysílání.
Zprávy
Zrušeno či odloženo bylo již 17 závodů World Tour
18/03/2020 AT 18:40
Zprávy
Eurosport prodlužuje předplatné Eurosport Playeru
16/03/2020 AT 19:22