Dohoda, která pokrývá 50 trhů v Evropě, podpoří společné ambice rozšířit živé vysílání Eurosportu z olympijských her a spojí více diváků s krásou sportu a Olympijským hnutím po 365 dnů v roce.
Po zahájení 2. srpna mohou fanoušci sledovat:
Vysílací hodiny a obsah vyhrazené pro Olympic Channel na Eurosportu a Eurosport Playeru; přítomnost Eurosportu na Olympic Channel; digitální obsah Olympic Channel na Eurosport.com; rozšířený obsah prostřednictvím lokálních stránek Facebooku a Twitteru Eurosportu.
Eurosport využije svých jedinečných schopností a zkušeností v oblasti sportovní produkce, aby vytvořil nový, exkluzivní a originální obsah pro sportovní fanoušky na všech platformách. Eurosport zároveň umožní přístup k lokálnímu obsahu, originálním sériím, zpravodajství a dalšímu poutavému programu. Olympic Channel bude propagovat platformy Eurosportu a jeho živé pokrytí sportovních událostí a olympijských her.
Zprávy
Světový tenis a cyklistika na Eurosportu
13/05/2021 AT 07:25
Jedinečný program odstartuje 2. srpna na Eurosportu a bude obsahovat:
60minutové magazíny:
Seriál Hall of Fame: oživí největší příběhy z nejpamátnějších olympijských her od Lillehammeru 1994 po Rio 2016.
Krátký videoobsah na všech obrazovkách:
On the Line:
Fascinující zákulisní pohled na některé z nejslavnějších momentů olympijských her vyprávěných prostřednictvím exkluzivních archivních záběrů a rozhovorů.
Against All Odds presented by Bridgestone:
Inspirující příběhy sportovců, kteří překonali sami sebe a dosáhli úspěchů na nejvyšší úrovni.
The Olympics: On The Record:Nejslavnější olympijské rekordy představí Eurosport v zábavných balíčcích s využitím animací a dalších vizuálních metod.
Tematický týden:
Eurosport představí každoroční tematický týden naplněný olympijským sportovním obsahem.
Olympic Channel je globální digitální pratforma, kterou spustil Mezinárodní olympijský výbor po ukončení olympijských her v Riu 2016. Olympic Channel pokračuje ve vývoji lokalizovaných verzí, které umožní fanouškům po celém světě zažít více osobních zkušeností s olympijskými hrami.
Dohoda byla uzavřena do roku 2024. Společnost Discovery Communications je zároveň až do roku 2024 exkluzivním držitelem multimediálních práv pro olympijské hry v Evropě (včetně České republiky) a Domovem olympijských her.
Generální ředitel Eurosportu Peter Hutton:„MOV je mimořádně důležitý partner v našich přípravách na vysílání olympijských her v Pchjongčchangu 2018. Máme radost z této nové spolupráce, která prohloubí naše vztahy a rozšíří naše olympijské vysílání. „Věříme, že je důležité vyprávět olympijské příběhy novým způsobem. To je důvod, proč pouze neopakujeme věci z olympijského archívu, ale nabízíme je jinak – například postavíme poprvé vedle sebe na obrazovku Usaina Bolta, Carla Lewise a Jessieho Owense v závodě legend.“
Zprávy
Zrušeno či odloženo bylo již 17 závodů World Tour
18/03/2020 AT 18:40
Zprávy
Eurosport prodlužuje předplatné Eurosport Playeru
16/03/2020 AT 19:22