Pro Eurosport bude European Championships po skončení cyklistické Tour de France další letní prioritou. European Championships bude Eurosport vysílat na obou programech.
O evropské tituly se bude soutěžit od 2. do 12. srpna:
Glasgow – dráhová a silniční cyklistika, vodní sporty, triatlon, gymnastika, veslování a golf
Berlín – atletika
European Championships má před sebou premiéru, na níž se očekává účast 4500 sportovců. Jednou z největších událostí bude nepochybně berlínský atletický šampionát, který proběhne od 7. do 12. srpna.
Zprávy
Světový tenis a cyklistika na Eurosportu
13/05/2021 AT 07:25
Vysílání Eurosportu odstartuje 2. srpna v 10:30 na E1 veslařskými závody, celkem na 600 nejlepších veslařů Evropy bude soutěžit o 18 sad medailí v Strathclyde Country parku nedaleko Glasgowa. Veslařské závody bude komentovat Štěpán Straka. Stejný den odstartují cyklistické závody, o medaile se bude bojovat v silniční i dráhové cyklistice, na horských kolech a BMX. Cyklistiku budou komentovat Štěpán Straka, Martin Hačecký a Petr Nejedlý.
O den později 3. srpna uvidíme první vodní sporty, soutěžit se bude nejen v plavání, ale také ve skocích do vody, synchronizovaném plavání a v dálkovém plavání na jezeře Loch Lomond. Plavání bude komentovat Michal Škorpil, skoky do vody Ondřej Krátoška. První vysílání gymnastických soutěží představí Eurosport v sobotu 4. srpna, celkem se bude v aréně SSE Hydro rozdělovat 26 sad gymnastických medailí. ME v gymnastice budou komentovat Michal Škorpil a Michal Šíma, v roli experta je doplní bývalý dlouholetý reprezentant Petr Novák.
První atletické soutěže jsou v programu Eurosportu v pondělí 6. srpna od 16:00 na E2, atletiku budou tradičně komentovat Štěpán Škorpil a Ondřej Krátoška, atletický program bude v dalších dnech na programu E1 a až 9 hodin ŽIVĚ denně.
V průběhu šampionátů bude Eurosport vysílat vždy ve večerních hodinách (obvykle od 22:00) hodinový magazín All Sports Glasgow/Berlín, v němž komentátoři Eurosportu provedou diváky nejzajímavějšími akcemi každého dne.
Zprávy
Zrušeno či odloženo bylo již 17 závodů World Tour
18/03/2020 AT 18:40
Zprávy
Eurosport prodlužuje předplatné Eurosport Playeru
16/03/2020 AT 19:22