Ačkoli je pro nás velkým zklamáním, že sportovní podniky byly odloženy či zrušeny, Eurosport plně podporuje tato rozhodnutí a snahy zajistit bezpečné prostředí pro diváky, sportovce, organizátory i personál sportovišť.
Našim divákům bychom rádi poskytli prodloužení jejich předplatného. Od 20. března a během příštího měsíce je Vaše předplatné Eurosport Playeru na nás. To znamená, že Vám v příštím platebním cyklu nebudeme nic účtovat a budeme dál sledovat vývoj situace ohledně koronaviru. Mezitím budeme nadále intenzivně pracovat na odpovídající úpravě našeho programu, tak abychom Vám přinesli více sportovních akcí. Naším cílem je ukázat to nejlepší z uplynulého vysílání Eurosportu – cyklistických grand tour a dalších prestižních závodů, tenisových grandslamů, zimních sportů i klasických souhrnů z olympijských her. Náš tým má řadu námětů ohledně obsahu a pokud se nám podaří další zpracovat a vyprodukovat, rádi se o ně s diváky podělíme. Věříme, že během těchto těžkých časů budete v bezpečí a budete si i nadále užívat služeb Eurosport Playeru.
Zprávy
Zrušeno či odloženo bylo již 17 závodů World Tour
18/03/2020 AT 18:40
Eurosport se těší, až bude moci divákům opět nabídnout živé přenosy.

Dokud se sportovní akce znovu nerozeběhnou, budeme na Eurosport Playeru nadále poskytovat naše videa na vyžádání z těch nejlepších sportovních událostí včetně cyklistiky, tenisu, zimních sportů, motorsportu atd.

Eurosport přeje svým divákům, aby současnou obtížnou situaci zvládli co nejlépe.
Zprávy
Adam Ondra po vítězství v Chamonix favoritem MS ve sportovním lezení
11/08/2019 AT 15:42
Zprávy
Eurosport slaví 30. narozeniny
05/02/2019 AT 11:40