Ačkoli je pro nás velkým zklamáním, že sportovní podniky byly odloženy či zrušeny, Eurosport plně podporuje tato rozhodnutí a snahy zajistit bezpečné prostředí pro diváky, sportovce, organizátory i personál sportovišť.
Našim divákům bychom rádi poskytli prodloužení jejich předplatného. Od 20. března a během příštího měsíce je Vaše předplatné Eurosport Playeru na nás. To znamená, že Vám v příštím platebním cyklu nebudeme nic účtovat a budeme dál sledovat vývoj situace ohledně koronaviru. Mezitím budeme nadále intenzivně pracovat na odpovídající úpravě našeho programu, tak abychom Vám přinesli více sportovních akcí. Naším cílem je ukázat to nejlepší z uplynulého vysílání Eurosportu – cyklistických grand tour a dalších prestižních závodů, tenisových grandslamů, zimních sportů i klasických souhrnů z olympijských her. Náš tým má řadu námětů ohledně obsahu a pokud se nám podaří další zpracovat a vyprodukovat, rádi se o ně s diváky podělíme. Věříme, že během těchto těžkých časů budete v bezpečí a budete si i nadále užívat služeb Eurosport Playeru.
Zprávy
Světový tenis a cyklistika na Eurosportu
13/05/2021 AT 07:25
Eurosport se těší, až bude moci divákům opět nabídnout živé přenosy.

Dokud se sportovní akce znovu nerozeběhnou, budeme na Eurosport Playeru nadále poskytovat naše videa na vyžádání z těch nejlepších sportovních událostí včetně cyklistiky, tenisu, zimních sportů, motorsportu atd.

Eurosport přeje svým divákům, aby současnou obtížnou situaci zvládli co nejlépe.
Zprávy
Zrušeno či odloženo bylo již 17 závodů World Tour
18/03/2020 AT 18:40
Zprávy
Adam Ondra po vítězství v Chamonix favoritem MS ve sportovním lezení
11/08/2019 AT 15:42