Právě na kanálech Eurosportu
live
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
World Cup - Zakopane (Pol)
(2h:10min)
15:54
18:04
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
World Cup - Chaux-Neuve (Fra)
(30min)
17:30
18:00
TV programHledat TV
18 I
Dnes
19 I
ne
20 I
po
21 I
út
22 I
st
23 I
čt
24 I
25 I
so
26 I
ne
27 I
po
28 I
No Data Available
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:31min)
3:25
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(41min)
4:56
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:37min)
5:37
live
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(20min)
8:14
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(21min)
8:34
live
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(15min)
8:55
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:34min)
9:10
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(3h:21min)
11:45
live
BIATLON - Ruhpolding
World Cup - Ruhpolding (Ger)
(52min)
15:05
live
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
World Cup - Chaux-Neuve (Fra)
(27min)
15:58
Alpské lyžování - Wengen
World Cup - Wengen (Sui)
(48min)
16:25
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup - Ruhpolding (Ger)
(39min)
17:12
live
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
World Cup - Zakopane (Pol)
(1h:41min)
17:52
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(13min)
19:32
live
SNOOKER - Londýn
The Masters - London (Eng)
(3h:53min)
19:45
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(8min)
23:38
RALLY - Dakar
RALLY RAID
(31min)
23:46
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:17min)
4:25
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(10min)
5:41
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:29min)
5:51
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(39min)
8:21
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(25min)
8:59
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(25min)
9:24
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(32min)
9:50
live
Alpské lyžování - Wengen
World Cup - Wengen (Sui)
(1h:28min)
10:22
live
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
World Cup - Cortina D'Ampezzo (Ita)
(1h:39min)
11:49
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
World Cup - Chaux-Neuve (Fra)
(25min)
13:29
live
SNOOKER - Londýn
The Masters - London (Eng)
(4h:10min)
13:54
Replay
TENIS - Australian Open
AUSTRALIAN OPEN
(1h:54min)
18:04
Replay
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(7min)
19:58
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup - Ruhpolding (Ger)
(29min)
20:05
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
World Cup - Zakopane (Pol)
(45min)
20:33
Replay
TENIS - Australian Open
AUSTRALIAN OPEN
(1h:26min)
21:18
Replay
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(9min)
22:45
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup - Ruhpolding (Ger)
(50min)
22:53
Replay
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(7min)
23:44
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:09min)
23:51
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(35min)
0:17so
Replay
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(8min)
0:52so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:59min)
1:01so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(9min)
4:21so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:20min)
4:30so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:43min)
5:50so
live
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(29min)
8:33so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:51min)
9:02so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(20min)
10:53so
live
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(12min)
11:14so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:00min)
11:25so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:16min)
13:26so
live
BIATLON - Ruhpolding
Sledujte teď
World Cup - Ruhpolding (Ger)
(1h:13min)
14:42so
live
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
World Cup - Zakopane (Pol)
(2h:10min)
15:54so
Replay
Alpské lyžování - Wengen
World Cup - Wengen (Sui)
(41min)
18:04so
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(19min)
18:46so
Replay
SNOOKER - Londýn
The Masters - London (Eng)
(41min)
19:05so
live
SNOOKER - Londýn
The Masters - London (Eng)
(3h:42min)
19:45so
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(8min)
23:27so
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:09min)
23:36so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:00min)
1:00so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:42min)
3:11so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(12min)
4:53so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(2h:19min)
5:06so
live
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(3h:01min)
7:25so
live
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
World Cup - Cortina D'Ampezzo (Ita)
(1h:50min)
10:26so
live
Alpské lyžování - Wengen
World Cup - Wengen (Sui)
(2h:08min)
12:15so
live
SNOOKER - Londýn
Sledujte teď
The Masters - London (Eng)
(3h:07min)
14:23so
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
World Cup - Chaux-Neuve (Fra)
(30min)
17:30so
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Otepaa
World Cup - Otepää (Est)
(30min)
18:00so
FREESTYLOVÉ LYŽOVÁNÍ - Idre
World Cup - Idre (Swe)
(30min)
18:30so
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(51min)
19:00so
Replay
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(7min)
19:52so
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup - Ruhpolding (Ger)
(47min)
19:59so
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
World Cup - Zakopane (Pol)
(45min)
20:46so
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(1h:15min)
21:30so
Replay
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(16min)
22:45so
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
World Cup - Zakopane (Pol)
(51min)
23:01so
Replay
ZPRÁVY - *
EUROSPORT NEWS
(7min)
23:53so
Replay
TENIS - *
AUSTRALIAN OPEN
(16min)
0:44ne
live
TENIS - Australian Open
AUSTRALIAN OPEN
(2h:00min)
1:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
3:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
5:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
7:00ne
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
9:15ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(3h:00min)
11:15ne
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
14:15ne
live
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(45min)
14:45ne
live
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(2h:15min)
15:30ne
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
17:45ne
Replay
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(40min)
18:15ne
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
18:55ne
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(40min)
19:05ne
live
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(3h:40min)
19:45ne
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:25ne
Replay
CYKLISTIKA - Cambridge
, Nový Zéland, ,
(55min)
23:35ne
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(38min)
0:00ne
Replay
TENIS - Australian Open
Melbourne (Aus) - 3rd round
(23min)
0:38ne
live
TENIS - Australian Open
AUSTRALIAN OPEN
(2h:00min)
1:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
3:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
5:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(2h:00min)
7:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(1h:00min)
9:00ne
live
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 1. kolo,
(1h:15min)
10:00ne
live
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
Světový pohár, Itálie, Superobří slalom žen,
(1h:30min)
11:15ne
live
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(1h:30min)
12:45ne
live
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(2h:45min)
14:15ne
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
Světový pohár, Francie, Muži 15km,
(45min)
17:00ne
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Otepaa
Světový pohár, , 10 km klasicky žen, Estonsko
(30min)
17:45ne
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Otepaa
Světový pohár, , 15 km klasicky mužů, Estonsko
(30min)
18:15ne
FREESTYLOVÉ LYŽOVÁNÍ - Idre
FIS Světový pohár, Švédsko, Ski cross,
(55min)
18:45ne
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
19:40ne
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:30min)
19:45ne
CYKLISTIKA - Cambridge
, Nový Zéland, ,
(2h:00min)
21:15ne
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(45min)
23:15ne
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
0:30po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
1:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
3:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
5:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
7:00po
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
9:15po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(3h:00min)
11:15po
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
14:15po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:15min)
14:45po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
16:00po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
16:30po
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:55min)
17:00po
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
18:55po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(1h:55min)
19:05po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:30min)
21:00po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
22:30po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(25min)
23:00po
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:25po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(55min)
23:35po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 7. den,
(55min)
0:00po
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
0:55po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
1:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
3:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
5:00po
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
7:00po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
9:00po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
10:00po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
10:30po
Replay
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
Světový pohár, Francie, Muži 15km,
(30min)
11:00po
Replay
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(45min)
11:30po
Replay
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
Světový pohár, Itálie, Superobří slalom žen,
(45min)
12:15po
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:45min)
13:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:00min)
14:45po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:15min)
16:45po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
19:00po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
20:00po
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(25min)
20:30po
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
20:55po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, 8. den,
(2h:30min)
21:00po
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:55min)
23:30po
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
0:30út
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
1:00út
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
3:00út
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
5:00út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
7:00út
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:00út
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:45min)
9:15út
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
12:00út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
12:30út
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
13:30út
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(2h:00min)
14:00út
JEZDECTVÍ - Leipzig
, Německo, ,
(1h:00min)
16:00út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:30min)
17:00út
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(25min)
18:30út
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
18:55út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:55min)
19:05út
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(25min)
21:00út
POZEMNÍ HOKEJ - *
, , ,
(5min)
21:25út
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
21:30út
Jachting - *
, , ,
(30min)
22:00út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(55min)
22:30út
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:25út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(55min)
23:35út
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
1:25út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
1:30út
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
2:30út
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(2h:00min)
3:00út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
5:00út
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
6:00út
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
6:30út
Replay
SEVERSKÁ KOMBINACE - Chaux-Neuve
Světový pohár, Francie, Muži 15km,
(30min)
7:00út
Replay
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(45min)
7:30út
Replay
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
Světový pohár, Itálie, Superobří slalom žen,
(45min)
8:15út
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(2h:00min)
9:00út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
11:00út
Replay
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(45min)
12:00út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
12:45út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
14:45út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:15min)
16:45út
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:55min)
19:00út
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
20:55út
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:30min)
21:00út
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(55min)
23:30út
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
0:30st
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
1:00st
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
3:00st
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:00min)
5:00st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:15min)
7:00st
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:15st
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(2h:45min)
9:30st
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
12:15st
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:15min)
12:45st
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
14:00st
Replay
POZEMNÍ HOKEJ - *
, , ,
(5min)
14:30st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:10min)
14:35st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:15min)
15:45st
live
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program párů,
(2h:00min)
17:00st
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program žen,
(55min)
19:00st
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
19:55st
CYKLISTIKA - Austrálie
, Austrálie, Review,
(1h:00min)
20:00st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:25min)
21:00st
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
22:25st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:55min)
22:35st
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
0:25st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
0:30st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
1:00st
Replay
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(45min)
1:30st
Replay
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
Světový pohár, Itálie, Superobří slalom žen,
(45min)
2:15st
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
3:00st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
4:00st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
4:30st
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(2h:00min)
5:00st
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
7:00st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
8:00st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
8:30st
Replay
Alpské lyžování - Wengen
Světový pohár, Švýcarsko, Slalom mužů – 2. kolo,
(45min)
9:00st
Replay
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
Světový pohár, Itálie, Superobří slalom žen,
(45min)
9:45st
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
10:30st
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:30min)
11:00st
live
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program žen,
(2h:30min)
12:30st
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
15:00st
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
15:30st
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(1h:45min)
16:00st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:30min)
17:45st
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(1h:25min)
19:15st
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
20:40st
Replay
Alpské lyžování - Cortina d'Ampezzo
Světový pohár, Itálie, Superobří slalom žen,
(45min)
20:45st
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program žen,
(1h:15min)
21:30st
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program párů,
(1h:10min)
22:45st
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
23:55st
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
0:30čt
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:00min)
1:00čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, čtvrtfinále,
(30min)
3:00čt
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
3:30čt
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(2h:00min)
4:00čt
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
6:00čt
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(2h:00min)
6:15čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:00min)
8:15čt
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:15čt
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(2h:30min)
9:30čt
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
12:00čt
Replay
Jachting - *
, , ,
(30min)
12:30čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:15min)
13:00čt
live
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(1h:30min)
14:15čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:45min)
15:45čt
live
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Páry volný program,
(2h:30min)
17:30čt
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
20:00čt
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(1h:05min)
20:10čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:00min)
21:15čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(55min)
22:15čt
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:10čt
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(55min)
23:20čt
Replay
CYKLISTIKA - Austrálie
, Austrálie, Review,
(1h:00min)
0:00čt
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program žen,
(1h:00min)
1:00čt
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program párů,
(1h:00min)
2:00čt
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
3:00čt
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
3:30čt
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(1h:00min)
4:00čt
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program žen,
(1h:00min)
5:00čt
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program párů,
(1h:00min)
6:00čt
Replay
SNOOKER - Londýn
International Masters, Velká Británie, Finále,
(2h:00min)
7:00čt
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
9:00čt
Replay
BIATLON - Ruhpolding
Světový pohár, Německo, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
9:30čt
Replay
CYKLISTIKA - Austrálie
, Austrálie, Review,
(1h:00min)
10:00čt
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
11:00čt
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program párů,
(1h:15min)
11:30čt
live
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program mužů,
(3h:00min)
12:45čt
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Krátký program párů,
(1h:00min)
15:45čt
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(1h:15min)
16:45čt
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(1h:30min)
18:00čt
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(1h:25min)
19:30čt
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
20:55čt
live
CYKLISTIKA - Berlín
, Německo, 1. den,
(2h:40min)
21:00čt
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
23:40čt
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
23:45čt
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:15min)
0:15
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:30min)
1:30
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:00min)
3:00
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:00min)
4:00
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(1h:00min)
5:00
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:00min)
6:00
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:15min)
7:00
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:15
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(2h:30min)
9:30
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(30min)
12:00
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(1h:00min)
12:30
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(45min)
13:30
live
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(1h:30min)
14:15
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Superobří slalom mužů,
(45min)
15:45
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(30min)
16:30
live
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Ženy volný program,
(2h:55min)
17:00
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
19:55
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(55min)
20:05
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(30min)
21:00
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:40min)
21:30
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:10
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(55min)
23:20
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(1h:00min)
0:15
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Páry volný program,
(1h:45min)
1:15
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(1h:00min)
3:00
Replay
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Páry volný program,
(1h:00min)
4:00
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:00min)
5:00
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:00min)
7:00
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Zakopane
Světový pohár, Polsko, HS 134,
(45min)
9:00
live
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(1h:15min)
9:45
live
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Superobří slalom mužů,
(2h:00min)
11:00
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Sprint žen na 7.5 km,
(30min)
13:00
live
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, ,
(35min)
13:30
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(30min)
14:05
live
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, Sprint žen,
(25min)
14:35
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Superobří slalom mužů,
(30min)
15:00
live
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, Sprint mužů,
(30min)
15:30
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:30min)
16:00
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(1h:30min)
17:30
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:55min)
19:00
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
20:55
live
CYKLISTIKA - Berlín
, Německo, 2. den,
(3h:00min)
21:00
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(45min)
0:15so
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Superobří slalom mužů,
(30min)
1:00so
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:30min)
1:30so
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:00min)
3:00so
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:00min)
5:00so
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále žen,
(2h:15min)
7:00so
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:15so
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(2h:15min)
9:30so
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
11:45so
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále smíšených dvojic,
(2h:00min)
12:00so
live
SEVERSKÁ KOMBINACE - Trondheim
Světový pohár, , Muži 10km volně,
(30min)
14:00so
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Sjezd mužů,
(45min)
14:30so
live
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(1h:00min)
15:15so
live
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, ,
(50min)
16:15so
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, ,
(25min)
17:05so
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(55min)
17:30so
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
18:25so
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(25min)
18:35so
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, Preview,
(30min)
19:00so
FORMULA E - Santiago
, Mexiko, Kvalifikační kolo,
(30min)
19:30so
live
FORMULA E - Santiago
, Chile, ,
(1h:00min)
20:00so
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(1h:00min)
21:00so
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
22:00so
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Muži volný program,
(1h:10min)
22:15so
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:25so
live
DOSTIHY - *
, USA, ,
(55min)
23:35so
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:25min)
0:00so
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
1:25so
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(45min)
1:30so
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(45min)
2:15so
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Superobří slalom mužů,
(1h:00min)
3:00so
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(45min)
4:00so
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(45min)
4:45so
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Superobří slalom mužů,
(45min)
5:30so
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(1h:00min)
6:15so
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, ,
(30min)
7:15so
live
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(2h:15min)
7:45so
live
Alpské lyžování - Garmisch Partenkirchen
Světový pohár, Německo, Sjezd žen,
(1h:30min)
10:00so
live
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Sjezd mužů,
(1h:30min)
11:30so
live
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(1h:15min)
13:00so
live
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Ulricehamn
Světový pohár, , 10 km volně žen, Švédsko
(45min)
14:15so
live
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, ,
(3h:00min)
15:00so
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Ulricehamn
Světový pohár, , 15 km volně mužů, Švédsko
(30min)
18:00so
live
FREESTYLOVÉ LYŽOVÁNÍ - Blue Mountain
FIS Světový pohár, Kanada, Ski cross,
(1h:00min)
18:30so
live
FREESTYLOVÉ LYŽOVÁNÍ - Tremblant
FIS Světový pohár, Kanada, Moguly,
(1h:45min)
19:30so
live
CYKLISTIKA - Berlín
, Německo, 3. den,
(2h:40min)
21:15so
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
23:55so
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Sjezd mužů,
(1h:00min)
0:30ne
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(1h:30min)
1:30ne
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(2h:00min)
3:00ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(2h:00min)
5:00ne
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Semifinále mužů,
(1h:00min)
7:00ne
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(1h:15min)
8:00ne
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
9:15ne
live
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(3h:15min)
9:30ne
live
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
12:45ne
live
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
13:00ne
live
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Slalom mužů – 2. kolo,
(1h:00min)
13:30ne
SEVERSKÁ KOMBINACE - Trondheim
Světový pohár, , Muži 10km volně,
(30min)
14:30ne
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
15:00ne
live
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(45min)
15:30ne
live
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, Týmová štafeta,
(30min)
16:15ne
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(1h:30min)
16:45ne
Replay
Alpské lyžování - Garmisch Partenkirchen
Světový pohár, Německo, Superobří slalom žen,
(45min)
18:15ne
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
19:00ne
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Ulricehamn
Světový pohár, , Štafeta žen, Švédsko
(25min)
19:30ne
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
19:55ne
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(55min)
20:05ne
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
21:00ne
Replay
TENIS - *
Grand Slam , , ,
(15min)
23:00ne
Všechny sporty - *
WATTS
(10min)
23:15ne
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
23:25ne
CYKLISTIKA - Hong Kong
, , ,
(1h:55min)
23:35ne
Replay
FORMULA E - Santiago
, Chile, ,
(55min)
0:00ne
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
0:55ne
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(1h:00min)
1:00ne
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Sjezd mužů,
(1h:00min)
2:00ne
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(30min)
3:00ne
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(30min)
3:30ne
Replay
Alpské lyžování - Garmisch Partenkirchen
Světový pohár, Německo, Sjezd žen,
(1h:00min)
4:00ne
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Sjezd mužů,
(1h:00min)
5:00ne
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(30min)
6:00ne
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, ,
(30min)
6:30ne
Replay
Alpské lyžování - Garmisch Partenkirchen
Světový pohár, Německo, Sjezd žen,
(1h:00min)
7:00ne
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Sjezd mužů,
(45min)
8:00ne
live
SEVERSKÁ KOMBINACE - Trondheim
Světový pohár, Norsko, HS 140,
(1h:15min)
8:45ne
live
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Slalom mužů – 1. kolo,
(1h:30min)
10:00ne
live
Alpské lyžování - Garmisch Partenkirchen
Světový pohár, Německo, Superobří slalom žen,
(1h:30min)
11:30ne
live
Saně - Winterberg
World Championship, Německo, ,
(1h:15min)
13:00ne
live
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - Ulricehamn
Světový pohár, , Štafeta mužů, Švédsko
(1h:30min)
14:15ne
live
CYKLISTIKA - Berlín
, Německo, 4. den,
(2h:00min)
15:45ne
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(1h:00min)
17:45ne
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(1h:00min)
18:45ne
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(1h:00min)
19:45ne
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, ,
(55min)
20:45ne
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
21:40ne
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(45min)
21:45ne
live
CYKLISTIKA - Vuelta A San Juan
, Argentina, 1. etapa,
(1h:25min)
22:30ne
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
23:55ne
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(1h:30min)
1:30po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(1h:30min)
3:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
4:30po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(1h:00min)
6:30po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
7:30po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
8:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(1h:30min)
8:30po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
10:00po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(1h:00min)
12:00po
Replay
CYKLISTIKA - Vuelta A San Juan
, Argentina, 1. etapa,
(1h:00min)
13:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále žen,
(1h:30min)
14:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
15:30po
Replay
Alpské lyžování - Kitzbühel
Světový pohár, Rakousko, Slalom mužů – 2. kolo,
(45min)
17:30po
Replay
Alpské lyžování - Garmisch Partenkirchen
Světový pohár, Německo, Superobří slalom žen,
(35min)
18:15po
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
18:50po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
19:00po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
19:30po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(1h:00min)
20:00po
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Best Of,
(1h:00min)
21:00po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(55min)
22:00po
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(10min)
22:55po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(25min)
23:05po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
23:30po
CYKLISTIKA - Cadel Evans Great Ocean Road Race
, Austrálie, ,
(1h:30min)
0:00po
Replay
SKOKY NA LYŽÍCH - Sapporo
Světový pohár, Japonsko, HS 137,
(1h:00min)
1:30po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
2:30po
Replay
CYKLISTIKA - Vuelta A San Juan
, Argentina, 1. etapa,
(1h:30min)
3:00po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
4:30po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
5:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
5:30po
Replay
CYKLISTIKA - Vuelta A San Juan
, Argentina, 1. etapa,
(1h:30min)
7:30po
Replay
CYKLISTIKA - Cadel Evans Great Ocean Road Race
, Austrálie, ,
(1h:00min)
9:00po
Replay
CYKLISTIKA - Hong Kong
, , ,
(2h:00min)
10:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
12:00po
KRASOBRUSLENÍ - Minsk
Mistrovství Evropy , Bělorusko, Gala,
(2h:30min)
14:00po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem žen na 12.5 km,
(30min)
16:30po
Replay
BIATLON - Antholz
Světový pohár, Itálie, Závod s hromadným startem mužů na 15 km,
(30min)
17:00po
Replay
TENIS - Australian Open
Grand Slam , Austrálie, Finále mužů,
(2h:00min)
17:30po
Replay
CYKLISTIKA - Berlín
, Německo, 4. den,
(1h:30min)
19:30po
live
CYKLISTIKA - Berlín
, Německo, 5. den,
(1h:40min)
21:00po
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
22:40po
live
CYKLISTIKA - Vuelta A San Juan
, Argentina, 2. etapa,
(1h:10min)
22:45po
Replay
ZPRÁVY - *
Eurosport 2 News
(5min)
23:55po
*Previous
*Next