Začínáme 26. srpna v 17:00 na programu Eurosport 2, Eurosport 1 se přidá přibližně o hodinu později po skončení etapy Vuelty. Ještě před startem si v průběhu dne mohou tenisoví fanoušci vychutnat sestřih toho nejlepšího, co přinesl loňský ročník. Závěrečný duel US Open – finále dvouhry mužů – vysílá Eurosport 1 v neděli 8. září od 21:50. Eurosport bude vysílat zápasy nejen z centrálního kurtu Arthura Ashe, ale i z dalších televizních kurtů. Zápasy ze všech kurtů bude přenášet internetový přehrávač Eurosport Player.
Zápasy z US Open budou na Eurosportu komentovat Radek Barkman, Karel Janů, Ivan Petr, Tomáš Petr, Jiří Svatoš, Michal Šíma, Michal Škorpil a Richard Vokůrka. Na našich webových stránkách budeme každý den uveřejňovat rozpis vysílaných zápasů, najdete ho zároveň i na našem facebookovém profilu.
Radek Barkman komentoval loňské finále Djoković vs del Potro, ovšem užíval si celý turnaj:„US Open je závěrečným grandslamem sezony a má nepochybně své kouzlo. Fantastické kouzlo mají zejména tzv. night session, které se někdy mohou protáhnout i do brzkých ranních hodin našeho času. To je vždy lákadlem nejen pro fanoušky, ale i pro nás komentátory. Právě zde jsou k vidění tradičně nejlepší zápasy turnaje. Z loňského roku si vzpomínám na úchvatnou bitvu Rafael Nadal – Dominic Thiem, kterou musel rozseknout až tie-break pátého setu a byl to jeden z mých největších zážitků. Favoritem je podle mě jednoznačně Novak Djoković, neboť mi přijde, že právě US Open je grandslam, kde je nejméně zranitelný a vše včetně povrchu a poměrně vysokých teplot mu tu hraje do karet. Těším se na výkony nastupující generace okolo Zvereva, Tsitsipase nebo Augera-Aliassima. Snad se někdo z nich konečně prosadí a zamíchá kartami v pozdních kolech turnaje.“
Tenis
ATP Finals: Další kolo Djoković vs Medveděv?
13/11/2021 AT 12:34
Každý den se mohou diváci těšit nejen na skvělé sportovní výkony, ale i na analýzy a rozhovory tenisového experta Eurosportu Matse Wilandera. Jeho tradiční magazín Game, Schett & Mats, v němž spolupracuje s bývalou rakouskou tenistkou Barbarou Schettovou, se bude vysílat dvakrát denně, obvykle ve 21:00 a 01:00. Eurosport se zaměří i na nekonvenční rozhovory s tenisovými legendami a nejzábavnější tenisové momenty.
US Open má před sebou 139. ročník, poprvé se hrálo už v roce 1881 na travnatých dvorcích Newport Casino. Obhájci jsou ve dvouhrách Novak Djoković a Naomi Ósaková. Hrát se bude v národním tenisovém centru Billie Jean Kingové a na tvrdém povrchu DecoTurf.
Tenis
Od 9. listopadu Next Generation ATP Finals
08/11/2021 AT 11:31
Tenis
Rolex Paris Masters od pondělí 1. listopadu
31/10/2021 AT 18:17