Eurosport opět představí v rolích expertů a spolupracovníků hvězdný tým – Mats Wilander, Barbara Schettová, John McEnroe a Patrick Mouratoglou. Každý den se mohou diváci těšit nejen na skvělé sportovní výkony, ale i na analýzy a rozhovory hlavního tenisového experta Eurosportu Matse Wilandera. Tradiční magazín Game Schett and Mats se bude vysílat dvakrát denně, obvykle ve 21:00 a 1:00. Eurosport také nabídne magazín The Coach, v němž trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou vtáhne diváky do taktických a technických zákoutí tenisu. Eurosport se zaměří i na nekonvenční rozhovory s tenisovými legendami a nejzábavnější tenisové momenty, např. s tenisovou hvězdou minulosti Johnem McEnroem.
Eurosport Player navíc nabídne 10 historických zápasů US Open, např. finále 2002 Pete Sampras vs Andre Agassi, duel Rafael Nadal vs Novak Djoković z roku 2011 a finále dvouhry žen 2012 Serena Williamsová vs Victoria Azarenková.
Emir Osmanbegovic, viceprezident Eurosportu pro sportovní obsah a produkci: „Letošní US Open bude fascinující turnaj, na který se v nejlepší formě vracejí legendy světového tenisu. Jsme nadšení, že můžeme divákům nabídnout živě každý zápas z každého kurtu včetně kvalifikace. Naše digitální platformy – Eurosport.com, Eurosport Player a Eurosport app – jsou jediným místem, kde bude možné sledovat živě kvalifikaci i každý zápas dvouher a čtyřher hlavního turnaje. Abychom ještě lépe oslavili tento jedinečný turnaj a probudili nadšení tenisových fanoušků, nabízíme jako bonus historické zápasy US Open. Pokud jste tenisový fanoušek, Eurosport je nejlepší místo pro sledování posledního grandslamu roku, na všech platformách a zařízeních, doma, nebo mimo domov.“
Tenis
ATP Finals: Další kolo Djoković vs Medveděv?
13/11/2021 AT 12:34
Eurosport vlastní vysílací práva na všechny čtyři grandslamy na většině evropských trhů (v ČR vysílá Eurosport Australian Open, French Open a US Open). V letošním roce se může Eurosport pochlubit rekordní lineární a digitální sledovaností z Roland Garros.
Na webových stránkách www.eurosport.cz budeme každý den uveřejňovat rozpis vysílaných zápasů, najdete ho zároveň i na našem facebookovém profilu www.facebook.com/EurosportCZ.
Začínáme 27. srpna v 17:00 živým přenosem na programu E2, o hodinu později po skončení etapy Vuelty se připojí i program E1. Ještě před startem US Open si mohou tenisoví fanoušci vychutnat několik sestřihů a zápasů z letošních ročníků Australian Open a French Open.
Tenis
Od 9. listopadu Next Generation ATP Finals
08/11/2021 AT 11:31
Tenis
Rolex Paris Masters od pondělí 1. listopadu
31/10/2021 AT 18:17