Olomoucká rodačka byla před US Open na 202. příčce žebříčku WTA a ve druhém kole turnaje porazila ve třech setech bývalou světovou jedničku a loňskou wimbledonskou vítězku Garbiñi Muguruzovou. Přestože ve 3. kole podlehla 17. hráčce světa Ashleigh Bartyové, stala se 22letá Karolína Muchová jednou z velkých senzací posledního grandslamu roku. Své možnosti Karolína Muchová naznačila již v kvalifikaci Wimbledonu, v níž vypadla až po třísetové bitvě s bývalou finalistkou Eugenií Bouchardovou.
S Alešem Valentou a Karolínou Muchovou si bude povídat tenisový komentátor Eurosportu Radek Barkman, který její zápas se španělskou favoritkou komentoval: „Karolíně úvod nevyšel, vypadalo to, že tvrdě narazí, ale neuvěřitelně se zvedla, hrála nebojácně, šla svému úspěchu naproti, to se mi líbilo.“
Na FB Eurosportu během vysílání Stream Teamu vždy probíhá živá diskuse, diváci během přenosu píší své dotazy na sportovce, což mohou i tentokrát. Zeptejte se Karolíny Muchové na její pocity po úžasném vítězství na jejím prvním grandslamovém turnaji. A na spoustu dalších věcí.
Tenis
Laver Cup – tři dny světového tenisu
22/09/2021 AT 11:18
Hosty Aleše Valenty a Stream Teamu byli už v zimě před a v průběhu olympijských her úspěšní čeští reprezentanti, mj. Lukáš Bauer, Kateřina Neumannová a Tomáš Verner.
Tenis
Finálový víkend US Open: Dosáhne Djoković na kalendářní grandslam?
09/09/2021 AT 21:50
Tenis
US Open živě až 25 hodin denně
27/08/2021 AT 19:39