Eurosport bude z největšího antukového turnaje světa vysílat denně až více než 20 hodin tenisu živě na obou programech. Živé vysílání Eurosportu bude v prvním týdnu turnaje začínat denně obvykle v 11:00 a končit v pozdních nočních hodinách díky novince pařížského turnaje – night session. Na webových stránkách www.eurosport.cz budeme každý den uveřejňovat rozpis vysílaných zápasů, najdete ho zároveň i na našem facebookovém profilu. Ostatní zápasy dvouher ze všech kurtů bude bez českého komentáře nabízet internetový přehrávač Eurosport Player.
Barbara Schettová bude moderátorkou Roland-Garros z oceňovaného studia Cube v Londýně, interaktivního mixed-reality studia využívajícího rozšířenou realitu. Hlavním expertem bude tradičně sedminásobný grandslamový šampion Mats Wilander. V týmu Eurosportu bude i legendární dvojice Chris Evertová a Boris Becker, kteří vyhráli dohromady 25 grandslamových titulů, a dvojnásobný finalista Roland-Garros Alex Corretja. Mischa Zverev, starší bratr světové šestky Alexandra Zvereva, představí divákům přímo z Paříže své postřehy a názory na turnajové dění v pořadu Mischa's Missions.
Marketingová kampaň Eurosportu pro Roland-Garros s podtitulem „Roland-Garros Shines Longer“ se soustředí na night sessions, novinku, kterou Fédération Française de Tennis představuje poprvé. Fanoušci tak mohou sledovat živě špičkový světový tenis od ranních do pozdních večerních hodin. Kampaň bude aktivována na lineárních i digitálních platformách.
Tenis
Finálový víkend US Open: Dosáhne Djoković na kalendářní grandslam?
09/09/2021 AT 21:50
Scott Young, Senior VP of Production, Content, Eurosport:
„Grandslamový tenis je synonymem Eurosportu. Vedle našich produkčních hodnot, které zahrnují bezkonkurenční analýzy a inovace, se domnívám, že máme také důležitou roli při rozvoji tohoto sportu. Pohlcující pokrytí každého zápasu napříč našimi lineárními, digitálními a sociálními kanály bude lákat tenisové fanoušky. Tenis je sport bohatý na příběhy a já opravdu věřím, že máme nejlepší vypravěčský tým v oboru. Náš tým je prvotřídní a všichni se soustředí na uvedení Roland-Garros na obrazovky. Těším se na spektakulární dění na antukových kurtech.“
Tenis
US Open živě až 25 hodin denně
27/08/2021 AT 19:39
Tenis
Cincinnati Masters od 16. srpna
14/08/2021 AT 23:28