AELTC pokračuje v podrobném vyhodnocování všech scénářů pro letošní ročník Wimbledonu včetně jeho odložení a zrušení. Generální ředitel AELTC Richard Lewis: „Bezprecedentní výzva, kterou představuje krize COVID-19, stále ovlivňuje náš způsob života způsobem, který jsme si dříve nedokázali představit. Jedním z nejdůležitějších aspektů je veřejné zdraví a jsme odhodláni jednat v tomto směru zodpovědně. Na příští týden jsme svolali mimořádné zasedání hlavní rady AELTC, na kterém bude přijato rozhodnutí.“
Vzhledem k povaze travnatého povrchu nemá AELTC příliš časových možností, což znamená, že případné posunutí turnaje by nebylo bez komplikací. Pořadatelé zároveň vyloučili možnost hrát bez diváků. Na základě doporučení vlády jsou dvorce AELTC v současné době uzavřeny.
Tenis
Halle Open a Queen´s Club Championships
13/06/2021 AT 16:21
Eurosport má v letošním roce poprvé vysílat kompletní program všech čtyř grandslamových turnajů (práva na Wimbledon si zajistil na roky 2020 až 2023). Ovšem již druhý grandslamový turnaj roku French Open byl odložen a to na přelom září a října. O osudu Wimbledonu se pravděpodobně dozvíme příští týden.
Tenis
Pátek až neděle: finálový blok Roland-Garros
10/06/2021 AT 14:34
Tenis
Roland-Garros: 350 hodin živého tenisového vysílání
28/05/2021 AT 16:35