Sedminásobný grandslamový vítěz, který během své zářivé kariéry vyhrál US Open čtyřikrát, bude expertem Eurosportu na turnaji ve Flushing Meadows, který odstartuje v pondělí 28. srpna.
V první scéně přichází John McEnroe do JP holičství v Brooklynu v New Yorku a žádá „něco zvláštního“ pro US Open. Několikrát není s novým účesem spokojen, až nakonec odchází s tím, který nosil v pozdních sedmdesátých letech, dokonce i s červenou čelenkou. V dalším díle sedí McEnroe ve stejném newyorském holičství a sleduje tenis na mobilním telefonu. Když je tázán, na co se dívá, vysvětluje, že je již možné sledovat živě tenis na Eurosportu nejen v televizi, ale také online na tabletech a mobilních telefonech.
Antonio Ruiz, viceprezident pro marketing Eurosportu:„Chtěli jsme vytvořit reklamu, která zachytí ​​zábavnou a bujarou stranu New Yorku, a pro tuto práci není vhodnější člověk než John McEnroe. Chápe město a jeho lidi, stejně jako historii turnaje. S Johnem jsme si užili zábavné natáčení a je to skvělý způsob, jak odstartovat naše vysílání US Open.“
Tenis
Vienna Open
24/10/2021 AT 17:05
Eurosport bude z US Open vysílat ŽIVĚ přibližně 250 hodin světového tenisu. Všechny zápasy ze všech kurtů budou dostupné na internetovém přehrávači Eurosport Player.
Každý den se mohou diváci těšit nejen na skvělé sportovní výkony, ale i na analýzy a rozhovory hlavního tenisového experta Eurosportu Matse Wilandera. Jeho tradiční magazín Game, Set & Mats, v němž spolupracuje s bývalou rakouskou tenistkou Barbarou Schettovou, má nový název Game Schett and Mats a bude se vysílat dvakrát denně, obvykle ve 21:00 a 01:00. John McEnroe, Mats Wilander a Barbara Schettová tvoří společně s další trojicí Boris Becker, Alex Corretja a Conchita Martínezová hvězdný tým expertů Eurosportu pro US Open. Eurosport navíc opět nabídne magazín The Coach, v němž trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou vtáhne diváky do taktických a technických zákoutí tenisu.
Tenis
Indian Wells: Předposlední letošní turnaj Masters 1000
06/10/2021 AT 08:37
Tenis
Laver Cup – tři dny světového tenisu
22/09/2021 AT 11:18