Antuková sezona je u konce, od dubna jsme na Eurosportu sledovali všechny tři antukové turnaje kategorie Masters – Monte-Carlo Masters, Madrid Open a Internazionali d´Italia. A poté i antukový grandslam Roland-Garros.
V polovině června se tenisové dění přesune na travnaté dvorce. Od 14. června nabídne divákům Eurosport 2 turnaje ATP 500 na trávě v Halle a v Londýně. Z každého z nich po dvou zápasech denně, obvykle od 11:00. Ostatní zápasy bude bez českého komentáře nabízet internetový přehrávač Eurosport Player.
Na turnaj Halle Open je přihlášena polovina hráčů nejlepší světové desítky – Daniil Medveděv, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev, Andrej Rubljov a Roger Federer, který odstoupil z Roland-Garros, aby se soustředil právě na sezonu na trávě a Wimbledon. Z kvalifikace se do turnaje probojoval Lukáš Lacko.
Tenis
Hamburg European Open
11/07/2021 AT 20:52
Také v Londýně na Queen´s Club Championships se sejde vynikající konkurence – Matteo Berrettini, Jannik Sinner, Alex de Minaur, Denis Shapovalov, Dan Evans, Fabio Fognini, Aslan Karacev atd.
A dále? Wimbledon!
V roce 2021 bude Eurosport v ČR a na Slovensku poprvé vysílat všechny čtyři grandslamy – po Australian Open a Roland-Garros i Wimbledon a US Open.
Klíčová data vysílání Eurosportu:
pondělí 14. června – start Halle Open
pondělí 14. června – start Queen´s Club Championships
pondělí 28. června – startuje 1. kolo Wimbledonu
Tenis
Semifinálový a finálový wimbledonský blok na Eurosportu
08/07/2021 AT 12:06
Tenis
Wimbledon na Eurosportu 2
25/06/2021 AT 09:30