Eurosport

Eurosport bude vysílat US Open až do roku 2022

Eurosport bude vysílat US Open až do roku 2022

The 20/11/2017 at 22:33Updated The 20/11/2017 at 22:48

Eurosport bude i v příštích letech vysílat jednu z nejdramatičtějších a nejzajímavějších sportovních událostí současnosti – tenisový grandslam US Open.

Eurosport bude během příštích ročníků US Open i nadále spolupracovat s nejuznávanějšími osobnostmi tenisu, které nabídnou divákům své jedinečné pohledy v roli expertů. Mezi ně patří řada tenisových legend, například Mats Wilander, Chris Evertová, John McEnroe a výjimečný trenér Patrick Mouratoglou. V Německu se na Eurosport v roce 2018 vrátí Boris Becker a představí divákům své analýzy a názory během grandslamových turnajů.

Generální ředitel Eurosportu, Peter Hutton:

„US Open bude vždy zvláštní příležitostí k tomu, pozvat celý svět, aby se připojil k dvoutýdennímu večírku a uzavřel sérii grandslamových turnajů za daný rok. Jsme nadšeni, že bylo prodlouženo naše partnerství s Americkou tenisovou asociací (USTA) až do roku 2022, a že posílíme svou pozici stanice, na které budou evropští fanoušci moci sledovat každý vzrušující okamžik grandslamových turnajů.“

Lew Sherr, hlavní ředitel pro výnosy USTA:

„Eurosport je hluboce vážený vysílací partner, který významně investoval do vysoce kvalitní produkce a dokázal, že může zvýšit množství diváků sledujících US Open. Máme velkou radost, že spolu budeme spolupracovat dalších 5 let.“

Kromě vysílacích práv na US Open je v současné době Eurosport držitelem práv na vysílání dalších grandslamů Australian Open a French Open ve více než 50 zemích Evropy (včetně ČR). Ve 34 zemích Evropy vysílá Eurosport i Wimbledon, v ČR práva nevlastní.