Ondřej Ježek i v příštím roce zůstane věrný zeleným barvám Kawasaki. Změní však tým a také třídu. Po roční pauze s šestistovkou se opět vrací na svoji oblíbenou kubaturu, a to přímo do nejprestižnější třídy Superbike.
„Jsem opravdu šťastný, že se mi po dvaceti letech strávených závody motocyklů podařilo konečně postoupit do třídy Superbike. Chtěl bych za tuto možnost panu Grillinimu poděkovat. Po mnoha letech ve třídě Superstock 1000, kde jsem dosáhl svých nejlepších výsledků kariéry, jsem volal po změně. Zvolil jsem supersporty, abych získal další zkušenosti, ale dlouhodobým cílem byl stále postup do MS Superbike. Litrová motorka sedí mnohem více mému jízdnímu stylu a já se už nemůžu dočkat, až se na superbiku poprvé svezu,“ říká před svojí novou výzvou Ondra.
Majitel týmu, pan Andrea Grillini, dodává: „Jsem velmi spokojený se svojí volbou. Konečně se mi podařilo zrealizovat své přání mít v týmu zkušeného jezdce jako je Ayrton a mladého Ondřeje, v němž spatřuji velký talent, nadšení a odhodlání pro třídu Superbike. Jsem přesvědčen, že v příštím roce budeme velmi konkurenceschopní.“
Superbike
Konečně! MS superbiků startuje 22. května
20/05/2021 AT 09:16
První testování týmu v nové sestavě proběhne již 21. – 22. listopadu ve španělském Jerezu. Zde již nyní Ondra trénuje společně se svým hlavním sponzorem Pavlem Faiereislem (Fany Gastroservis) na zapůjčeném motocyklu Kawasaki ZX-10R od brněnského importéra Asko KC.
Úvodní závod sezóny 2017 se koná 26. února na Phillip Islandu v Austrálii. Všechny závody bude vysílat živě televizní stanice Eurosport.
Superbike
MS superbiků startuje 29. února
23/02/2020 AT 18:42
Superbike
Předposlední podnik MS superbiků v Argentině
11/10/2019 AT 09:47