Samková vyhrála kvalifikaci před Američankou Lindsey Jacobellisovou a Italkou Michelou Moioliovou.Finále snowboardcrossu mužů i žen vysílá Eurosport 2 v neděli 12. března od 12:00.
Eva Samková nebyla přes vítězství s kvalifikací spokojená, byla si dobře vědoma několika chyb. Na svém facebookovém profilu uveřejnila: „Dneska to bylo interesant teda, mám pocit, že mám víc štěstí než rozumu, ale je to tam a jsem ráda! Lepší s blbou jízdou první než se super jízdou desátá.“
Snowboard
Big Air: Světový pohár pokračuje na největší rampě v Itálii
29/10/2018 AT 17:07
V generálce na MS v závodu světového poháru v La Molině skončila česká reprezentantka druhá, ve finále nestačila na Italku Michelu Moioliovou. V pořadí SP ve snowboardcrossu je Eva Samková po šesti ze sedmi závodů na prvním místě, vybojovala celkem 4370 bodů, druhá Australanka Belle Brockhoffová ztrácí 310 bodů. Závěrečný závod SP 25. března ve švýcarském Veysonnaz také vysílá Eurosport 2.