Od 8. do 15. dubna se měla hrát v Institute of Sport v Sheffieldu kvalifikace, od 18. dubna do 4. května MS v divadle Crucible v Sheffieldu. Barry Hearn: „Pro všechny jsou to těžké časy, ale jsme odhodláni je zvládnout. Fanoušci i hráči z celého světa chtějí vědět, zda a kdy se bude mistrovství světa konat. Mohu každého ujistit, že děláme vše, co je v našich silách, spolu s našimi provozovateli vysílání a dalšími partnery, abychom co nejdříve potvrdili nová data. Vždyť živé televizní přenosy z největších sportovních událostí mohou být inspirací pro lidi z celého světa v těchto náročných časech.“
Do konce snookerové sezony zbývaly dva poslední turnaje – Tour Championship a mistrovství světa. Tour Championship ve velšském Llandudnu byl odložen na konec července (od 21.). Odložené MS se tak pravděpodobně bude hrát v srpnu právě po skončení Tour Championship. Ještě ovšem musí proběhnout kvalifikace MS.
Snooker
V neděli startuje druhý turnaj snookerové trojkoruny – Masters
07/01/2022 AT 14:18
Ačkoli je pro Eurosport velkým zklamáním, že sportovní podniky byly odloženy či zrušeny, Eurosport plně podporuje tato rozhodnutí a snahy zajistit bezpečné prostředí pro diváky, sportovce, organizátory i personál sportovišť.
Snooker
UK Championship se stěhuje zpět do Yorku
21/11/2021 AT 20:07
Snooker
Judd Trump a Neil Robertson favority MS ve snookeru
15/04/2021 AT 13:52