Ronnie o konci kariéry
Určitě to nastane, nemůžu hrát donekonečna. Vypadalo by to hloupě, kdybych dál a dál hrál. Miluju exhibice a podobné věci, ale pokud bych mohl v kariéře pokračovat další čtyři, pět roků, tak by to bylo skvělé. Samozřejmě bych chtěl dál startovat na exhibicích, ale také bych se věnoval věcem mimo snooker. Před pěti lety jsem pracoval na American Hustle, možná bych měl něco podobného zkusit znovu, ovšem nyní bych se chtěl ještě trochu soustředit na snooker. Možná budu dělat další věci, kariéru v televizi a tak.

Ronnie o lítosti, že zmeškal Masters
Ani toho nelituju. Užil jsem si týden práce pro televizi, to mě opravdu bavilo. Nebyl to bodovaný turnaj, takže by to s mojí pozicí na žebříčku nic nezměnilo. Přál bych si hrát v Rakousku a Německu, to je to, nad čím jsem přemýšlel. Jediné turnaje, na kterých chci hrát, jsou ty, kde na mě není upřena taková mediální pozornost, protože dnes je hodně turnajů, kde musím po zápase dělat šest sedm rozhovorů. Potom jdete do televize udělat další rozhovor, a to je pro mě tak unavující a nudné, pořád se opakovat, protože to tam dělám. Takže hodně turnajů mimo Velkou Británii je v tomto ohledu jednodušších. Přijdeš, hraješ zápas, uděláš jedno interview a jsi zpátky v hotelu. Takže pro mě jsou fakt nejlepší turnaje právě ty, kam musím trochu cestovat. Snažím se omezovat turnaje, kde jsou na můj čas mimo zápasy kladeny nároky. Když jste mladí, tak je skvělé absolvovat všechny ty rozhovory, ale jak stárnete, začne to být nudné. Někdy ani nevím, co mám na některé otázky odpovědět, a tak jenom ve finále dokola opakuju staré bláboly.

Ronnie o tom, jak se má
Jo, všechno je fajn. Určitě je to teď pro všechny kvůli karanténě těžké a je to obrovská výzva. Ale doufám, že se z toho dostaneme a vrátíme se do normálu. Těším se do tělocvičny, těším se, až budu hrát a třeba příští rok dva si zahraju na více turnajích a budu v nich mít větší šanci je dobře odehrát, když do nich nastoupím.
Snooker
Judd Trump a Neil Robertson favority MS ve snookeru
15/04/2021 AT 13:52
Snooker
Dnes startuje Masters bez Judda Trumpa
09/01/2021 AT 19:38
Snooker
UK Championship se stěhuje z Yorku, na Eurosportu zůstává
22/11/2020 AT 15:27