V Berlíně nebude chybět legenda Ronnie O´Sullivan, který minulý týden obhájil titul na Masters a vyhrál turnaj rekordně posedmé. V prvním kole German Masters ho čeká Mark King. V turnaji a na obrazovkách Eurosportu bohužel neuvidíme několik velkých jmen, v kvalifikaci neuspěli John Higgins, Judd Trump, Shaun Murphy, Joe Perry (finalista Masters) i Kyren Wilson (nováček Masters). Ding Junhui se do turnaje nepřihlásil a chybět tak bude polovina nejlepší světové desítky, což dokazuje, jak je snookerová špička vyrovnaná a turnaje dramatické.
Loňský titul obhajuje Martin Gould, v úvodním kole ho čeká Jamie Jones. Předcházející ročníky German Masters vyhráli Mark Selby, Ding Junhui, Ali Carter, Ronnie O´Sullivan a Mark Williams.
Snooker
Judd Trump a Neil Robertson favority MS ve snookeru
15/04/2021 AT 13:52
V jaké formě se přední snookeroví hráči představí na Masters uvidí diváci Eurosportu od 1. do 5. února. Úvodní kola se hrají na pět vítězných framů, semifinále na šest a finále na devět. Na vítěze turnaje čeká 80 tisíc €. Turnaj budou komentovat tradiční snookeroví komentátoři Tomáš Kejla, Eva Poskočilová, Karel Janů, Zdeněk Míka a Petr Vlášek.
Snooker
Dnes startuje Masters bez Judda Trumpa
09/01/2021 AT 19:38
Snooker
UK Championship se stěhuje z Yorku, na Eurosportu zůstává
22/11/2020 AT 15:27