Snooker nelze na obrazovkách Eurosportu přehlédnout, lze říci, že Eurosport je domovem snookeru. Více a více diváků se dotazuje do redakce na snooker, více a více diváků začíná snookerové turnaje sledovat. Snookerový svět měl na přelomu dubna a května psát další uchvacující příběhy největšího turnaje roku. Odložené MS se pravděpodobně bude hrát v srpnu, ještě ovšem musí proběhnout kvalifikace.
Vysílání z loňského světového šampionátu odstartuje 18. dubna v 11:30 na programu E1 duelem Mark Williams vs Martin Gould. Zápas bude opakován ve večerních hodinách na E2. V neděli uvidí diváci další duel prvního kola Neil Robertson vs Michael Georgiou. Také v pondělí a v úterý vysílá Eurosport zápasy 1. kola – Mark Selby vs Zhao Xintong a Ronnie O´Sullivan vs James Cahill. Finále Judd Trump vs John Higgins je v programu v neděli 3. května.
Snooker
Judd Trump a Neil Robertson favority MS ve snookeru
15/04/2021 AT 13:52
Eurosport přeje divákům, aby si alespoň takto užili mistrovství světa. Ačkoli je pro Eurosport velkým zklamáním, že sportovní podniky byly odloženy či zrušeny, Eurosport plně podporuje tato rozhodnutí a snahy zajistit bezpečné prostředí pro diváky, sportovce, organizátory i personál sportovišť.
Snooker
Dnes startuje Masters bez Judda Trumpa
09/01/2021 AT 19:38
Snooker
UK Championship se stěhuje z Yorku, na Eurosportu zůstává
22/11/2020 AT 15:27