Den poté, co vybojovala olympijskou medaili Veronika Vítková, slaví český biatlon druhou medaili na olympijských hrách v Pchjongčchangu.
„Kdykoli jsem s ním měl možnost mluvit, vždy to byl pravý profesionál, nikdy neodmítl rozhovor, vždy se usmál, dokáže skvěle vyprávět, má to v hlavě srovnané,“ hovořil o Michalovi Krčmářovi komentátor, který před čtyřmi lety prožíval medailový triumf českých biatlonistů v Soči, a tehdy českou výpravu doslova zavalily medaile, ani Norsko jich nevybojovalo více.
Michal Šíma vzpomínal na snad první setkání s Michalem Krčmářem na ME v Novém Městě na Moravě 2014. „Tehdy se teprve rozkoukával ve světovém poháru, říkal mi, že mu v hledišti fandí i jeho teta s tibetskou mísou. S tetou jsem neměl příležitost hovořit, ale vždy si na tu tibetskou mísu vzpomenu. Tehdy nebyla aréna v Novém Městě tak narvaná, Michal skončil ve sprintu sedmý, už tehdy byl v rozhovoru moc fajn, super kluk.“
Olympijské Hry
Adam Ondra ve finále soutěžení, které nikdy nikde nebylo
04/08/2021 AT 01:45
Těšme se na to, že v pondělí během stíhacího závodu napodobí Béla En svého kolegu Michala Šímu, a i jeho uslyšíme křičet na Michala Krčmáře jeho známou přezdívkou: „Tak pojď, Bimbasi, šlápni do toho!“ To by totiž znamenalo další českou biatlonovou medaili…
Pondělní stíhací závody vysílá Eurosport ŽIVĚ na programu E1. Závod žen od 11:00, závod mužů od 12:50. V prvním Veronika Vítková, ve druhém Michal Krčmář mají nadějné výchozí pozice. Oba stíhací závody komentuje Béla En.
Olympijské Hry
Eurosport přináší nejširší pokrytí Olympijských her Tokio 2020
31/07/2021 AT 21:38
Olympijské Hry
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
24/03/2020 AT 16:08