EUROSPORT 1 od 18. února 12:00 do 19. února 16:00
12:00 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů (ŽIVĚ)
Olympijské Hry
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
24/03/2020 AT 16:08
Komentuje Béla En
13:00 – Rychlobruslení
ZOH – 500 m žen (ŽIVĚ)
Komentuje Petr Nejedlý
13:45 – Boby
ZOH – dvojbob mužů (ŽIVĚ)
14:45 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Kanada – Jižní Korea (ŽIVĚ)
Komentují Radek Barkman a Michal Maťašovský
15:30 – Olympijské hry
Olympic Extra
Komentuje Karel Janů
16:00 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom mužů
16:30 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů
17:00 – Běžecké lyžování
ZOH – štafeta 4 x 10 km mužů
17:30 – Boby
ZOH – dvojbob mužů
18:00 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
18:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
19:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
19:30 – Alpské lyžování
ZOH – souhrn
20:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
20:30 – Alpské lyžování
Chasing History
20:40 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů
21:00 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom mužů
21:30 – Běžecké lyžování
ZOH – štafeta 4 x 10 km mužů
22:00 – Boby
ZOH – dvojbob mužů
22:30 – Rychlobruslení
ZOH – 500 m žen
23:00 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
23:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
00:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
00:30 – Alpské lyžování
ZOH – souhrn
01:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
01:30 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
02:00 – Freestylové lyžování
ZOH – half pipe žen – kvalifikace (ŽIVĚ)
Komentuje Michal Škorpil
03:00 – Alpské lyžování
ZOH – sjezd žen, trénink (ŽIVĚ)
Komentuje Dominik Kárník
04:30 – Krasobruslení
ZOH – krátké tance (ŽIVĚ)
Komentuje Štěpán Škorpil
05:45 – Freestylové lyžování
ZOH – half pipe žen – kvalifikace
06:00 – Curling
ZOH – základní část mužů Švédsko – Švýcarsko (ŽIVĚ)
Komentuje Zdeněk Míka
09:00 – Freestylové lyžování
ZOH – half pipe žen – kvalifikace
10:00 –Alpské lyžování
ZOH – sjezd žen, trénink – kvalifikace
10:45 – Olympijské hry
Olympic News
11:00 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů
11:30 – Boby
ZOH – dvojbob mužů
12:15 – Boby
ZOH – dvojbob mužů (ŽIVĚ)
Komentuje Tomáš Petr
13:00 – Rychlobruslení
ZOH – 500 m mužů (ŽIVĚ)
Komentuje Petr Nejedlý
13:45 – Skoky na lyžích
ZOH – týmový závod mužů (ŽIVĚ)
Komentují Radek Barkman a Jakub Jiroutek
15:30 – Olympijské hry
Olympic Extra
Komentuje Karel Janů
EUROSPORT 2 od 18. února 11:00 do 19. února 16:00
11:00 – Olympijské hry
Ceremoniál (ŽIVĚ)
Komentuje Zdeněk Míka
12:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Česko – Švýcarsko
13:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Švédsko – Finsko (ŽIVĚ)
Komentují Tomáš Petr a Václav Procházka
18:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
18:30 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů
19:00 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom mužů
19:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
20:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
20:30 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom mužů
21:00 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů
21:30 – Olympijské hry
Olympijské Extra
22:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Švédsko – Finsko
23:30 – Biatlon
ZOH – závod s hromadným startem mužů
00:00 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom mužů
00:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
01:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
01:30 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Švédsko – Finsko
03:00 – Lední hokej
ZOH – souhrn
03:30 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
04:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Česko – Švýcarsko
05:00 – Lední hokej
ZOH – semifinále žen USA – Finsko (ŽIVĚ)
Komentují Radek Barkman a Ivan Petr
07:30 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Švédsko – Finsko
09:15 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Česko – Švýcarsko
11:00 – Olympijské hry
Ceremoniál (ŽIVĚ)
Komentuje Karel Janů
11:20 – Lední hokej
ZOH – semifinále žen USA – Finsko
13:00 – Lední hokej
ZOH – semifinále žen (ŽIVĚ)
Komentují Jiří Svatoš a Michal Maťašovský
15:30 – Lední hokej
ZOH – semifinále žen USA – Finsko
Olympijské Hry
Mezinárodní olympijský výbor řeší konání olympijských her s federacemi i sportovci
19/03/2020 AT 11:23
Olympijské Hry
V sobotu Viktor Ujčík posledním hostem Aleše Valenty a Stream Teamu Eurosportu
22/02/2018 AT 20:28