EUROSPORT 1
16:00 – Snowboarding
ZOH – half pipe mužů
Olympijské Hry
Adam Ondra ve finále soutěžení, které nikdy nikde nebylo
04/08/2021 AT 01:45
16:30 – Severská kombinace
ZOH – střední můstek
17:00 – Severská kombinace
ZOH – běh 10 km
17:30 – Saně
ZOH – závod dvojic
18:00 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
18:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
19:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
19:30 – Alpské lyžování
ZOH – souhrn
20:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
20:30 – Alpské lyžování
Chasing History
20:40 – Snowboarding
ZOH – half pipe mužů
21:15 – Saně
ZOH – závod dvojic
22:00 – Severská kombinace
ZOH – střední můstek
22:30 – Severská kombinace
ZOH – běh 10 km
23:00 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
23:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
00:00 –Klasické lyžování
ZOH – souhrn
00:30 – Alpské lyžování
ZOH – souhrn
01:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
01:30 – Alpské lyžování
Chasing History
01:40 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom žen 1. kolo (ŽIVĚ)
Komentují Dominik Kárník a Eva Kurfürstová
03:00 – Alpské lyžování
ZOH – sjezd mužů (ŽIVĚ)
Komentují Dominik Kárník, Eva Kurfürstová a Kryštof Krýzl
05:00 – Skeleton
ZOH – muži
05:30 – Alpské lyžování
ZOH – obří slalom žen 2. kolo (ŽIVĚ)
Komentují Dominik Kárník a Eva Kurfürstová
06:45 – Snowboarding
ZOH – snowboardcross mužů
07:20 – Běžecké lyžování
ZOH – 10 km volně žen (ŽIVĚ)
Komentují Štěpán Straka a Jiří Magál
09:00 – Biatlon
ZOH – vytrvalostní závod žen (ŽIVĚ)
Komentuje Michal Šíma
11:00 Alpské lyžování
ZOH – sjezd mužů
11:45 – Snowboarding
ZOH –snowboardcross mužů
12:00 – Olympijské hry
Olympic News
12:10 – Biatlon
ZOH – vytrvalostní závod mužů (ŽIVĚ)
Komentuje Michal Šíma
14:00 – Saně
ZOH – týmová štafeta (ŽIVĚ)
Komentuje Tomáš Petr
14:30 – Krasobruslení
ZOH – volné jízdy sportovních dvojic
15:30 – Olympijské hry
Olympic Extra
EUROSPORT 2
18:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
18:30 – Klasické lyžování
ZOH – sprint
19:00 – Lední hokej
ZOH – základní část žen Švédsko – Švýcarsko
20:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
20:30 – Klasické lyžování
ZOH – sprint
21:00 – Lední hokej
ZOH – souhrn
21:30 – Olympijské hry
Olympic Extra
22:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Slovensko – (OAR) Rusko
00:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
01:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
01:30 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Slovensko – OAR (Rusko)
03:00 – Lední hokej
ZOH – souhrn
03:30 – Severská kombinace
ZOH – souhrn
04:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Finsko – Německo (ŽIVĚ)
Komentují Ivan Petr a Jiří Svatoš
06:30 – Lední hokej
ZOH – základní část žen
07:30 –Lední hokej
ZOH – základní část mužů Finsko – Německo
08:30 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Norsko – Švédsko (ŽIVĚ)
Komentují Tomáš Petr a Radek Barkman
11:00 – Olympijské hry
Ceremoniál (ŽIVĚ)
Komentuje Karel Janů
12:25 – Alpské lyžování
ZOH –sjezd mužů
13:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Česko – Jižní Korea (ŽIVĚ)
Komentují Radek Barkman a Jiří Svatoš
Olympijské Hry
Eurosport přináší nejširší pokrytí Olympijských her Tokio 2020
31/07/2021 AT 21:38
Olympijské Hry
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
24/03/2020 AT 16:08