EUROSPORT 1 od 13. února 17:00 do 14. února 17:00
17:00 – Alpské lyžování
ZOH – kombinace mužů
Olympijské Hry
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
24/03/2020 AT 16:08
17:30 – Běžecké lyžování
ZOH – sprint klasickou technikou mužů i žen
18:00 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
18:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
19:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
19:30 – Alpské lyžování
ZOH – souhrn
20:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
20:30 – Alpské lyžování
Chasing History
20:40 – Běžecké lyžování
ZOH – sprint klasicky
21:00 – Short Track
ZOH – 500 m žen
21:30 – Alpské lyžování
ZOH – kombinace mužů
22:00 – Saně
ZOH – závod žen
22:30 – Short Track
ZOH – 500 m žen
23:00 – Extrémní sporty
ZOH – souhrn
23:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
00:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
00:30 – Alpské lyžování
ZOH – souhrn
01:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
01:30 – Alpské lyžování
Chasing History
01:40 – Alpské lyžování
ZOH – slalom žen, 1. kolo (ŽIVĚ)
Komentují Dominik Kárník a Eva Kurfürstová
03:15 – Snowboarding
ZOH – half pipe mužů (ŽIVĚ)
Komentuje Michal Petrgál
04:00 – Krasobruslení
ZOH – krátký program sportovních dvojic (ŽIVĚ)
Komentují Štěpán Škorpil a František Pechar
05:45 – Alpské lyžování
ZOH – slalom žen, 2. kolo (ŽIVĚ)
Komentují Dominik Kárník a Eva Kurfürstová
06:45 – Severská kombinace
ZOH – střední můstek (ŽIVĚ)
Komentuje Štěpán Škorpil
07:45 – Curling
ZOH – turnaj žen – základní část Dánsko – Švédsko (ŽIVĚ)
Komentuje Zdeněk Míka
09:15 – Severská kombinace
ZOH – běh 10 km (ŽIVĚ)
Komentuje Štěpán Škorpil
10:30 – Olympijské hry
Olympic News
10:45 – Rychlobruslení
ZOH – 1 000 m žen (ŽIVĚ)
Komentují Petr Nejedlý a Kateřina Novotná
12:15 – Biatlon
ZOH – individuální závod žen (ŽIVĚ)
Komentují Michal Šíma a Barbora Tomešová
13:45 – Saně
ZOH – závod dvojic
Komentuje Tomáš Petr
14:15 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů USA – Slovinsko (ŽIVĚ)
Komentují Václav Procházka a Radek Barkman
15:30 – Olympijské hry
Olympic Extra
EUROSPORT 2 od 13. února 17:00 do 14. února 17:00
17:00 – Olympijské hry
Olympic Extra
17:30 – Lední hokej
ZOH – základní část žen USA – OAR (Rusko)
18:30 – Alpské lyžování
ZOH – kombinace mužů
19:30 – Lední hokej
ZOH – souhrn
20:00 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
20:30 – Lední hokej
ZOH – základní část žen Kanada – Finsko
21:30 – Olympijské hry
Olympic Extra
22:00 – Alpské lyžování
ZOH – kombinace mužů
23:00 – Lední hokej
ZOH – souhrn
23:30 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
00:00 – Lední hokej
ZOH – základní část žen Kanada – Finsko
01:30 – Lední hokej
ZOH – základní část žen USA – OAR (Rusko)
03:00 – Lední hokej
ZOH – souhrn
03:30 – Klasické lyžování
ZOH – souhrn
04:00 – Lední hokej
ZOH – základní část žen Švédsko – Švýcarsko (ŽIVĚ)
Komentuje Jiří Svatoš
06:30 –Běžecké lyžování
ZOH – sprint klasicky
07:30 –Alpské lyžování
ZOH – slalom žen
08:30 – Lední hokej
ZOH – základní část žen Japonsko – Korea (ŽIVĚ)
Komentují Václav Procházka a Tomáš Petr
11:00 – Olympijské hry
Ceremoniál (ŽIVĚ)
12:30– Alpské lyžování
ZOH – slalom žen
13:00 – Lední hokej
ZOH – základní část mužů Slovensko – OAR (Rusko) (ŽIVĚ)
Komentují Michal Maťašovský a Michal Řežábek
Olympijské Hry
Mezinárodní olympijský výbor řeší konání olympijských her s federacemi i sportovci
19/03/2020 AT 11:23
Olympijské Hry
V sobotu Viktor Ujčík posledním hostem Aleše Valenty a Stream Teamu Eurosportu
22/02/2018 AT 20:28