Kompletní program olympijských her představí aplikace Eurosport Player, v níž sportovní fanoušci zažijí bezkonkurenční zkušenost – uvidí každý okamžik, každý sport a každého sportovce her, cokoli si vyberou. Kromě toho několik zajímavých bonusových programů. Eurosport během 17 soutěžních dnů nabídne fanouškům živě více než 3500 hodin sportovních zážitků.
Eurosport je domovem olympijských her v Evropě
Eurosport 1 se během olympijských her zaměří na mezinárodně populární sporty jako jsou tradičně úspěšné atletické soutěže, plavání a kanoistika. Velká pozornost bude věnována také dalším tradičním olympijským sportům, takže nic neunikne fanouškům fotbalu, veslování, vodního slalomu, jezdectví, boxu a vzpírání. Eurosport 2 se zaměří na sporty populární v zemích našeho regionu. Pro české fanoušky připravíme rozsáhlý blok tenisových přenosů i přenosů z basketbalového turnaje, kde hraje český tým.
Olympijské Hry
Adam Ondra ve finále soutěžení, které nikdy nikde nebylo
04/08/2021 AT 01:45
Pro nejkomplexnější pokrytí všech momentů olympijských her připravil Eurosport také zbrusu nové exkluzivní olympijské pop-up kanály dostupné pro partnery mezi televizními operátory. Každý z těchto prémiových kanálů se specializuje na určité sporty. Každý fanoušek tak může sledovat přenosy svých oblíbených sportů stovky hodin, a to kdykoli během olympijských dnů.
Silný místní redakční tým Eurosportu
Česká redakce Eurosportu má ve svém týmu expertů i olympijského vítěze – atletické soutěže bude mj. komentovat desetibojař Robert Změlík. Společně s ním nabídnou své názory divákům i další bývalí olympionici – trojskokan Jiří Vyčichlo, plavec Jiří Jedlička, bývalý šermířský reprezentační trenér Jiří Vincenc nebo nestor české gymnastiky Petr Novák.
Slavnostní zahájení LOH v Tokiu 2020 vysílají Eurosport 1 a Eurosport Player 23. července od 13:00. Tříhodinový přenos budou komentovat Eva Poskočilová a Štěpán Škorpil. Hned úvodní víkend olympijských her nabídne Eurosport rozsáhlé vysílání cyklistiky (v sobotu silniční závod mužů, v neděli žen) a tenisu, dvou z nejpopulárnější sportů v České republice.
Olympijské Hry
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
24/03/2020 AT 16:08
Olympijské Hry
Mezinárodní olympijský výbor řeší konání olympijských her s federacemi i sportovci
19/03/2020 AT 11:23