Šestinásobný olympijský medailista doplní tým více než 150 expertů a komentátorů Eurosportu. Mezi nimi je 58 olympioniků, kteří se zúčastnili 151 olympijských her a 75 olympijských medailistů. Ti všichni jsou připraveni nabídnout Zimní olympijské hry 2018 více divákům a na více platformách než kdykoli v minulosti.
Přibližně za měsíc odstartují hry v Pchjongčchangu. Bode Miller a řada dalších olympijských expertů Eurosportu představí ve studiu Eurosport Cube sportovním fanouškům napříč Evropou bezkonkurenční analýzy za využití nejnovějších technologií. Diváky tak přitáhnou blíže sportovnímu dění olympijských her.
Průkopnické studio Eurosport Cube představí v Pchjongčchangu přelomové technologie. Rozšířená realita a zvýšený počet dat vytvoří pohlcující interaktivní prostředí a nabídnou fanouškům prvotřídní analýzy nejlepších okamžiků z 900 hodin sportovních klání. Analýzy fanouškům odhalí veškeré detaily toho, jak olympijští vítězové vybojovali zlaté medaile.
Olympijské Hry
Adam Ondra ve finále soutěžení, které nikdy nikde nebylo
04/08/2021 AT 01:45
Bode Miller bude tváří alpského lyžování studia Eurosport Cube. Jeho kolegy mj. budou:
– Němečtí skokani na lyžích a olympijští vítězové Sven Hannawald a Martin Schmitt
– Nor Kjetil Andre Aamodt, jediný alpský lyžař, který získal více olympijských medailí
než Bode Miller
– Italská alpská lyžařka a bronzová olympijská medailistka Karen Putzerová
– Olympijský vítěz v ledním hokeji Švéd Håkan Loob
– Norský dvojnásobný olympijský bronzový medailista Anders Bardal
Bode Miller bude pravidelným hostem studia Eurosport Cube a představí nejšpičkovější a nejrozsáhlejší analýzy lyžařských disciplín, jaké kdy byly k vidění ve vysílání olympijských her. Studio Eurosport Cube bude součástí více než 4000 hodin vysílání z OH živě nebo na vyžádání na všech platformách ve 48 evropských zemích a teritoriích.
Bode Miller vyhrál olympijské zlato v kombinaci ve Vancouveru 2010 a celkově má na kontě šest olympijských medailí. O své nové roli říká:
„To, co Discovery připravuje, je nekonvenční. Překračuje hranice normálního sportovního vysílání, a to je do jisté míry totéž, co jsem se snažil dělat celou svou kariéru. Myšlenkou Discovery je být vždy lepší a dále posouvat hranice, a to se přesně shoduje s mou filozofií. Jsem opravdu šťastný, že jsem partnerem Discovery pro olympijské hry. Už se nemohu dočkat, až vstoupím do studia Eurosport Cube a oživíme pro diváky sportovní dění her. Budeme schopni ukázat fanouškům, jak nepatrné mohou být rozdíly mezi vítězstvím a porážkou. Nepřekvapilo by mě, kdyby tyto hloubkové analýzy změnily i způsob, jakým se sami sportovci zpětně dívají na své výkony.“
Peter Hutton, generální ředitel Eurosportu: „Jsme nadšeni, že se Bode připojil k našemu rostoucímu bezkonkurenčnímu seznamu světových sportovců, kteří nám v rolích expertů pomohou přetransformovat divácké zážitky z olympijských her. Jedinečný Bodeho přehled společně s inovativní technologií studia Eurosport Cube, nabídnou divákům špičkové analýzy, které je přiblíží k jejich oblíbeným sportovcům tak, jak tomu na olympijských hrách nebylo nikdy v minulosti.“
Vysílání Eurosportu ze Zimních olympijských her v Pchjongčchangu 2018 odstartuje ve čtvrtek 8. února ŽIVĚ nebo na vyžádání na všech obrazovkách. Interaktivní přehrávač Eurosport Player bude po celé Evropě jedinou možností, jak mohou fanoušci vidět každou minutu her, všechny sportovce a všechny sporty – online, na mobilních zařízeních, tabletech nebo připojených TV. Eurosport Player umožní fanouškům definovat vlastní olympijské zážitky. Bude na nich, aby si vybrali, co chtějí z olympijských her sledovat, kdy to chtějí sledovat a jak si přejí sledovat své oblíbené sporty a reprezentanty.
Olympijské Hry
Eurosport přináší nejširší pokrytí Olympijských her Tokio 2020
31/07/2021 AT 21:38
Olympijské Hry
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
24/03/2020 AT 16:08