Sobotní osmihodinovku na Sepang International Circuit nedaleko hlavního města Malajsie Kuala Lumpuru komentují Béla En a David Vopařil. A nebudou sami, mezi pozvanými hosty jsou manažer Mercury Racing Amir Ghanem (asi v 11 hodin), Karel Pešek st., který bude mít na trati syna, a tradičně diváci uslyší Josku Kubíčka. Závod v Sepangu vysílá E2 ŽIVĚ v sobotu 14. prosince od 6:00 do cca 14:30.
Komentátor Béla En: „Karel Hanika, Ondřej Ježek a Karel Pešek na startu v Sepangu, máme se na co těšit. Můj dojem je, že se Sepang bude posouvat dopředu a jednoho roku se z něj stane stejně prestižní závod jako Suzuka, která šampionát uzavírá. Asie je v prodeji motorek nejsilnější a v Sepangu uvidíme střet evropských a asijských týmů. Mezi favority musíme počítat domácí malajský Sepang Racing Team vytvořený speciálně pro tento závod, v jeho barvách pojedou pilot MotoGP Franco Morbidelli a jedna z hvězd superbiků Michael van der Mark.“
Motoristické Sporty
Prožijte i letos 24 hodin Le Mans v komunitě Eurosportu s komentátory a ostatními fanoušky
19/08/2021 AT 13:35
V neděli 15. prosince uvidí diváci Eurosportu poslední závody světového šampionátu FIA WTCR. A bude to finále opravdu pikantní. V závěrečných třech závodech v Sepangu se rozhodne o titulu mistra světa, pořadí na předních příčkách je těsné a bude se bojovat o každý bod. Nedělní vyvrcholení WTCR komentuje Béla En, začínáme na E1 v 8:00.
Motoristické Sporty
Hanika a Filla v Estorilu, Ježek ve studiu Eurosportu
16/07/2021 AT 11:32
Motoristické Sporty
24 hodin Le Mans na Eurosportu je součástí domova
17/09/2020 AT 09:12