Od roku 2005 má MLS All-Star Game stejnou podobu – proti výběru hvězd MLS se postaví evropský soupeř. Zatímco v roce 2005 jím byl průměrný anglický klub Fulham, už o rok později přiletěla do USA Chelsea. Od té doby se proti hráčům MLS postavily Manchester United, Bayern Mnichov, Arsenal a další špičkové evropské týmy. V roce 2012 se v USA poprvé představila Chelsea jako čerstvý vítěz LM a prohrála s výběrem MLS 2:3. Druhým vítězem LM, který se postaví hráčům MLS, bude tento týden Real Madrid.
Výběr MLS povede trenér Veljko Paunović, který v roce 2015 dotáhl srbskou dvacítku k překvapivému titulu mistrů světa a v současnosti úspěšně vede Chicago Fire zpět do nejvyšších pater MLS. Právě v Chicagu se bude All-Star Game hrát, nikoli ovšem na současném stadionu Fire, ale na jejich starším stánku Soldier Field, který byl postaven už v roce 1924, má kapacitu 63 tisíc diváků, byl modernizován a hrály se na něm i zápasy loňské Copy Américy.
Fotbalisté USA minulý týden vyhráli Zlatý pohár CONCACAF, ve finále porazili překvapivého soupeře Jamajku 2:1 góly Altidora a Morrise (Jamajka vyřadila v semifinále Mexiko). Reprezentanti USA budou tvořit páteř výběru MLS, připojí se k nim řada evropských a jihoamerických hvězd – např. nejlepší střelec letošního ročníku MLS Nemanja Nikolić, dále David Villa, Sebastian Giovinco, Kaká, Giovani dos Santos, Bastian Schweinsteiger, Diego Valeri a další.
Fotbal
V pondělí los fotbalové Ligy mistrů a Evropské ligy. S jediným českým zástupcem.
12/12/2020 AT 19:05
MLS All-Stars Game vysílá E1 ve čtvrtek 3. srpna od 3:00. Komentuje Tomáš Petr.
Eurosport bude vysílat zápasy MLS na evropském kontinentě minimálně ještě v roce 2018. Nejen zápasy základní části, navíc MLS play-off, MLS Cup a All-Star Game.
Fotbal
V pátek los fotbalové Ligy mistrů
08/07/2020 AT 18:28
Fotbal
Molde vs Rosenborg – jediné pravé derby norského fotbalu
18/06/2020 AT 13:52