Závěrečné kolo letošního ročníku MLS vysílá Eurosport v neděli 22. října ve 22:00 na E2.Atlanta United vs Toronto FC. Domácím jde o hodně, stále se ještě v případě neúspěchu New Yorku City a Chicaga mohou posunout na druhou příčku Východní konference, která zaručuje volno v prvním kole play-off. Mnohem pravděpodobnější ovšem je, že si Atlanta v případě bodového zisku zajistí domácí prostředí v prvním kole, v tzv. Knockout Roundu. Toronto je sice jednoznačným vítězem Východní konference a držitelem Supporters' Shieldu pro nejlepší tým základní části, přesto má v Atlantě o co hrát. Ziskem 68 bodů v minulém kole vyrovnalo bodový rekord základní části, který drží z roku 1998 LA Galaxy a jakýkoli bodový zisk by pro kanadský tým znamenalo překonání rekordu. A v Torontu po novém rekordu nepochybně touží. V prvním vzájemném duelu v dubnu remizovala Atlanta v Torontu 2:2.
Pořadí Východní konference:
1. Toronto 68, 2. NY City FC 56, 3. Chicago 55, 4. Atlanta 54, 5. Columbus 53, 6. NY Red Bulls 47.
Fotbal
V pondělí los fotbalové Ligy mistrů a Evropské ligy. S jediným českým zástupcem.
12/12/2020 AT 19:05
O vítězi i všech postupujících na východě je rozhodnuto, otazníky zůstávají nad složením prvního kola play-off. Neoblíbený Knockout Round se hraje na jediný zápas, a to na hřišti lépe postaveného týmu v tabulce – 3. vs 6. a 4. vs 5.
Pořadí Západní konference:
1. Vancouver 52, 2. Portland 50, 3. Seattle 50, 4. Kansas City 49, 5. Houston 47, 6. San José 43.
Západní konference má dramatické finále, oba vedoucí týmy mají před závěrečným kolem šanci na vítězství v konferenci a rozdají si to mezi sebou v Portlandu. Vítězství zajistí Portlandu vítězství v konferenci, Vancouveru stačí remíza. Seattle se již na první místo ani v případě vítězství nedostane, v případě bodové rovnosti rozhoduje počet vítězství a ten má nižší než Vancouver a Portland. O šesté postupové místo svedou boj San José, Dallas a Real Salt Lake, San José má situaci ve svých rukách a stačí mu porazit doma Minnesotu.
Play-off startuje 26. října, finále – tzv. MLS Cup – je na programu 10. prosince. Do play-off postupuje 6 týmů z každé konference, tedy 12 z celkových 22.
Eurosport bude vysílat zápasy MLS na evropském kontinentě minimálně i v příštím roce. Nejen zápasy základní části, navíc MLS play-off, MLS Cup a All-Star Game. Eurosport bude každý hrací týden vysílat živě až čtyři zápasy MLS. Zápasy Eurosport vysílá na obou programech Eurosport 1 a Eurosport 2.
Fotbal
V pátek los fotbalové Ligy mistrů
08/07/2020 AT 18:28
Fotbal
Molde vs Rosenborg – jediné pravé derby norského fotbalu
18/06/2020 AT 13:52