Chicago Fire zažívalo v MLS lepší časy. V roce 1998 dokonce triumfovalo v MLS Cupu, v mužstvu tehdy hráli i Luboš Kubík, trojice Poláků v čele s Piotrem Nowakem a nejlepší střelec v historii klubu Ante Razov. Časy slávy jsou daleko, v loňské sezoně bylo Chicago nejslabším týmem MLS, získalo chudých 31 bodů a vyhrálo pouze sedm zápasů.
Do ročníku 2017 ale vstoupilo Chicago Fire s velkými plány. Mužstvo výrazně posílilo a bylo to znát už na výsledcích v prvních kolech. Hned na úvod přišla remíza na hřišti Columbusu a ve druhém kole tři body proti Realu Salt Lake. Až ve třetím kole Chicago narazilo a bylo to tvrdé – 0:4 na hřišti rozjeté Atlanty.
Velkou posilou je bývalý kapitán NY Red Bulls Dax McCarthy, ofenzívu posílil maďarský reprezentant Nemanja Nikolić, který střílel v loňské sezoně gól za gólem v dresu Legie Varšava, se kterou vybojoval titul a navíc se stal králem střelců polské ligy. Chicago posílil i Brazilec Juninho, který vyhrál třikrát MLS Cup v dresu LA Galaxy. A v brance se objevil Jorge Bava, který s Nacionalem třikrát vyhrál uruguayský titul. V sestavě Fire je silná nizozemská stopa, Johan Kappelhof, John Goossens a Michael de Leeuw už ale zažili loňskou nevydařenou sezonu.
Fotbal
V pondělí los fotbalové Ligy mistrů a Evropské ligy. S jediným českým zástupcem.
12/12/2020 AT 19:05
Montreal je v roce 2017 v MLS po třech zápasech bez vítězství. Po porážce v úvodním kole v San Jose byl blízko třem bodům v duelu s obhájcem MLS Cupu Seattlem, ale v posledních deseti minutách ztratil dvougólové vedení. Další remíza přišla ve třetím kole na hřišti NY City.
Vysílání MLS 1. dubna:
E1 21:00 Chicago Fire vs Montreal Impact (komentují Petr Nejedlý a Michal Maťašovský).
Eurosport vysílá každý hrací týden na obou programech E1 a E2 ŽIVĚ 1 až 4 zápasy MLS.
Fotbal
V pátek los fotbalové Ligy mistrů
08/07/2020 AT 18:28
Fotbal
Molde vs Rosenborg – jediné pravé derby norského fotbalu
18/06/2020 AT 13:52