Tým z Kalifornie nevstoupil do letošního ročníku MLS pravou nohou, první dva zápasy prohrál doma s Dallasem a znovuzrozeným Portlandem. V dalších kolech užfotbalistéGalaxy přece jen sbírali body a mají jich po pěti zápasech šest. LA Galaxy bude asi nějakou dobu trvat, než se vzpamatují z odchodu střelce Robbieho Keana, Stevena Gerrarda a po letech i trenéra Bruce Areny, který převzal reprezentaci USA. Oslnivé výkony rozhodně nepodává Giovanni dos Santos, který letos vstřelil jediný gól z pokutového kopu. Novou hvězdou by mohl být Francouz Romain Alessandrini, který v posledních třech zápasech vstřelil již tři góly a na dva nahrál. Alessandrini hrával v Marseille a Stade Rennes, kdysi ho jen těžké zranění připravilo o debut v reprezentaci pod Didierem Deschampsem.
Naopak, Orlando doma, to je úplně jiná písnička. Domácím fotbalistům nepochybně pomáhá nový stánek – Orlando City Stadium – který byl otevřen pro úvodní duel letošního ročníku MLS. Orlando na něm zatím neztratilo ani jeden bod – tři zápasy, devět bodů. A navíc dokázalo Orlando porazit i oba newyorské kluby. Domácím by měl nadále chybět Brazilec Kaká, který má zdravotní problémy. Nejlepším střelcem Orlanda je opět Larin, letos už nasázel soupeřům tři góly. Když se oba týmy utkaly v Orlandu naposledy, bylo z toho drtivé vítězství domácích 4:0 v květnu 2015, góly vstřelili Avila, Larin, Kaká a Cerén.
Takto vypadá vysílání 7. kola:

15. dubna:
21:00, E2, Orlando City – LA Galaxy (komentuje Radek Barkman)
18. dubna:
00:05, E1, MLS Highlights
Fotbal
V pondělí los fotbalové Ligy mistrů a Evropské ligy. S jediným českým zástupcem.
12/12/2020 AT 19:05
Eurosport bude vysílat zápasy MLS na evropském kontinentě minimálně ještě v roce 2018. Nejen zápasy základní části, navíc MLS play-off, MLS Cup a All-Star Game.
Fotbal
V pátek los fotbalové Ligy mistrů
08/07/2020 AT 18:28
Fotbal
Molde vs Rosenborg – jediné pravé derby norského fotbalu
18/06/2020 AT 13:52