Brooklyn však hostí dva závody (běžně se koná jenom jeden) a během víkendu se rozdává až 58 bodů, takže rozhodnuto zdaleka není. Navíc loňské závody vyšly stáji DS Virgin a právě Bird oba závody vyhrál. Dočkáme se překvapení?

Kromě souboje o titul mezi jezdci se bude bojovat i v poháru konstruktérů, v němž Audi mocně finišuje a stíhá Techeetah. Tovární tým Renault e.dams s Alainem Prostem v čele už vavřín nezíská (příští rok tuto automobilku nahradí v šampionátu Nissan), ale tradiční souboj Renault vs. Audi, který se line historií série od první sezóny, svým způsobem pokračuje, neboť čínská stáj využívá právě techniku Renaultu. Dva závody v ulicích Brooklynu budou také derniérou nezbytných výměn monopostů, od příští sezóny se totiž pojede s novými vozy, jejichž kapacita baterií vystačí na celý závod. Pro jezdce to bude jistě úleva, diváci ale přijdou o možnost sledovat adrenalinové skoky z a do formule, které kolikrát zamíchaly pořadím.

Čtvrtá sezóna rychle se rozvíjejícího šampionátu Formule E se uzavře 14. a 15. července, na Eurosportu 1 můžete sledovat přímé přenosy obou kvalifikací i závodů. Komentuje Zdeněk Míka.
Formula E
Šestá sezóna formule E nabídne rekordní počet vozů
20/11/2019 AT 08:23
Formula E
Formule E změnila svá „pravidla“ a JEV se může těšit na druhý titul
10/07/2019 AT 08:17
Formula E
Formule E míří do Berlína
20/05/2019 AT 08:32