Eurosport Player je služba poskytovaná společností Dplay Entertainment Limited, společností s ručením omezeným založenou v Anglii a Walesu.
Sídlo společnosti: Chiswick Park Building 2, 566 Chiswick High Road, Londýn, W4 5YB Spojené království.
Identifikační číslo: 09615785
Daňové identifikační číslo: GB 115 1599 24
Můžete nás kontaktovat zasláním e-mailu na customerservice@eurosportplayer.com.
Jakým pravidlům podléháme
Organizace Conseil Supérieur de l’Audiovisuel („CSA) reguluje redakční obsah některých služeb programu (služeb na vyžádání). Další informace o CSA najdete na https://www.csa.fr/.
Zajišťování naší služby
Tuto službu zajišťuje společnost Dplay Entertainment Limited. Bližší informace najdete v části „Kdo jsme výše.
Řešení sporů online
Pokud žijete v EU a nebudeme schopni vyřešit Váš problém přes naše Centrum pomoci, můžete se obrátit na Evropskou platformu pro řešení sporů online („ODR).
Platforma ODR je webová platforma, která je určena na pomoc spotřebitelům, kteří zakoupili zboží nebo služby online. Poskytuje přístup k nezávislým službám alternativního řešení sporů, které jsou pro Vás obvykle zdarma.
Pokud jste spotřebitel s bydlištěm v Evropské Unii, můžete podat svou stížnost elektronicky vyplněním formuláře, který je dostupný na http://ec.europa.eu/odr. Naše kontaktní e-mailová adresa, kterou můžete připojit ke svému podání k ODR, je customerservice@eurosportplayer.com.
Dplay Entertainment Limited si vyhrazuje právo rozhodnout, zda souhlasí s tím, aby byla stížnost řešena přes platformu ODR.