Eurosport

Soutěž o knihu Příběhy Corsa Rosa

Soutěž o knihu Příběhy Corsa Rosa

The 19/05/2018 at 14:02Updated The 23/05/2018 at 10:52

101. ročník Gira d´Italia odstartoval dnes v Jeruzalémě a diváci Eurosportu uvidí živé přenosy všech 21 etap. Navíc se mohou zúčastnit soutěže o krásnou knihu Tomáše Macka Příběhy Corsa Rosa, kterou pro své diváky připravila česká redakce Eurosportu společně s nakladatelstvím Prostor.

Známý cyklistický novinář Tomáš Macek ve své knize poutavým způsobem popisuje historii italské Grandtour, od prvních heroických ročníků až po současnost. Věnuje se také české účasti na Giru d´Italia. Rozhovor s Tomášem Mackem o knize i Giru najdete na našich webových stránkách. Nakladatelství Prostor nabídlo divákům Eurosportu deset knih do soutěže, která proběhne na facebookovém profilu české redakce Eurosportu.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá a pravidelní diváci Eurosportu je již znají z minulých akcí. Během každé sudé etapy 101. ročníku Gira d´Italia uveřejníme nejprve informaci o soutěži, poté otázku a v průběhu dne i výherce knihy. Po zveřejnění otázky (vždy mezi 14:30 až 15:00) bude úkolem diváků ihned napsat správnou odpověď na adresu soutez@eurosport.cz. Vítězem soutěže bude autor desátého nejrychlejšího emailu. Podmínkou je správná odpověď a kontakt, tedy celé jméno, telefonní číslo, adresa. Jména výherců poté předáme do nakladatelství Prostor, které bude knihy výhercům rozesílat (pravděpodobně až najednou po skončení Gira). Soutěž je vyhlášena jak pro české, tak pro slovenské diváky Eurosportu. Soutěžící musí být začátkem soutěže starší 18 let. Důležité upozornění: Kdo zašle více než jeden e-mail v průběhu jednoho dne, bude ze soutěže vyřazen.

První sudá etapa je na programu zítra, již v sobotu 5. května začínáme. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí.