Letošní vysílání silniční cyklistiky na Eurosportu odstartuje 26. ledna úvodní etapou argentinského závodu Vuelta a San Juan Internacional, kde se představí stejně jako loni Peter Sagan, Julian Alaphilippe, Remco Evenepoel a další hvězdy světového pelotonu.
Od 30. ledna do 2. února nabídne Eurosport sestřihy čtyř závodů na Mallorce:
Trofeo Felanitx, Ses Salines, Campos, Porreres
Lloseta-Andratx
Trofeo Serra de Tramuntana
Trofeo Playa de Palma – Palma.
V celé sérii by měl startovat Alejandro Valverde.
2. února uvidí diváci Eurosportu i záznam australského závodu World Tour 2020 – Cadel Evans Great Ocean Road Race. O tři dny později startují etapy Okolo Valencie a… cyklistický program Eurosportu pojede naplno až do konce sezony.
Cyklistika
Poslední monument roku poprvé od startu do cíle
07/10/2021 AT 21:30
Eurosport bude samozřejmě i v roce 2020 vysílat všechny tři největší etapové závody světa – Tour de France, Giro d´Italia a Vueltu. Nebudou chybět ani Monumenty a další slavné klasiky i mistrovství světa. Cyklistické závody bude Eurosport vysílat na obou programech, nejvýznamnější z nich vždy na Eurosportu 1. Cyklistiku budou stejně jako v minulých letech komentovat Štěpán Straka, Martin Hačecký a Petr Nejedlý.
O cyklistickém programu Eurosportu budeme diváky pravidelně informovat na našich webových stránkách i facebookovém profilu.
Nuže, již 26. ledna.
Cyklistika
Hora Superga opět cílem nejstarší italské klasiky Milán – Turín
06/10/2021 AT 09:29
Cyklistika
Paříž – Roubaix 2021: Na startu poprvé i ženy
01/10/2021 AT 09:43