Berlínská hala Velodrom v Prenzlauer Bergu pro 12 tisíc diváků bude svědkem letošních bojů o nejlepší dráhové cyklisty evropského kontinentu. Loňský šampionát ve francouzském Saint-Quentin-en-Yvelines je dávnou minulostí, česká cyklistika na něj ale vzpomíná v dobrém, vždyť Tomáš Bábek dokázal v keirinu získat zlatou medaili, jedinou, kterou si česká výprava z Francie odvezla. Připočteme-li dvě bronzové (opět Tomáš Bábek a Jiří Hochmann), mají naši reprezentanti na co navazovat.
České barvy budou v Berlíně hájit Tomáš Bábek, Martin Čechman, Jiří Hochmann, Pavel Kelemen, Jan Kraus, Nicolas Pietrula, Denis Rugovac, David Sojka, Ondřej Vendolský, Robin Wagner, Lucie Hochmann, Ema Kaňkovská, Sára Kaňkovská a Jarmila Machačová.
Cycling - Track
MS v dráhové cyklistice od středy na Eurosportu
18/10/2021 AT 19:33
Nová dráha ve Velodromu slibuje hodně rychlou podívanou, první, kdo ji testoval byl domácí olympijský medailista Robert Förstemann, který prohlásil, že měl z úžasně rychlé dráhy husí kůži. Nuže, máme se na co těšit. Závody ME v dráhové cyklistice bude komentovat tradiční cyklistický komentátor Eurosportu Štěpán Straka.
Cycling - Track
ME v dráhové cyklistice od 5. do 9. října
04/10/2021 AT 14:13
Cycling - Track
ME v dráhové cyklistice
09/11/2020 AT 19:41