Dvaatřicetiletá Američanka se návratu do SP nemůže dočkat: „Nenacházím slova, jak popsat mé nadšení z návratu na svahy. Byly to těžké měsíce a 300 hodin rehabilitací, ale výsledkem tvrdé dřiny je, že jsem zpět a schopna jet rychle a bojovat o vítězství. Jsem nadšená, že se vracím v Zauchensee, místě, kde jsem loni dokázala překonat rekord v počtu vítězství ve sjezdu SP, který držela Annemarie Moser-Pröll.“
Diváci Eurosportu uvidí Lindsey Vonnovou v sobotním sjezdu ŽIVĚ od 10:45 na E2. V Zauchensee se jede čtvrtý sjezd sezony, předcházející tři vyhrála Slovinka Ilka Štuhecová, která se 300 body jednoznačně vede pořadí sjezdu SP.
V únoru odstartuje na Eurosportu seriál Chasing History, v němž Eurosport společně s Lindsey Vonnovou umožní fanouškům exkluzivní a dosud nevídaný přístup k lyžařské hvězdě, která je nejúspěšnější sjezdařkou historie. Chasing History bude jedním z klíčových programů Eurosportu před vysíláním ZOH 2018 v Pchjongčchangu. Seriál zavede diváky do blízkosti Lindsey Vonnové, která míří za svým cílem překonat rekord v počtu vítězství ve SP. Vonnová vyhrála 76 závodů SP a ráda by překonala rekord 86 vítězství, který drží Švéd Ingemar Stenmark. Diváci uvidí Lindsey Vonnovou jak odpočívá v rodinném kruhu, baví se s přáteli, světová sjezdařka jim umožní ponořit se hluboko do myšlení špičkové sportovkyně usilující o sportovní nesmrtelnost.
Alpské lyžování
Vyhraje Petra Vlhová SP? Tento týden budeme znát odpověď
16/03/2021 AT 10:31
Eurosport bude seriál s Lindsey Vonnovou vysílat na všech svých kanálech a platformách včetně placeného internetového přehrávače Eurosport Playeru, který umožňuje sledovat program Eurosportu živě a na vyžádání.
Alpské lyžování
Mistrovství světa v alpském lyžování – Ledecká a Vlhová mezi favoritkami
06/02/2021 AT 09:42
Alpské lyžování
Poslední zkouška Ester Ledecké před mistrovstvím světa
29/01/2021 AT 09:44